Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagyon gáz az...

Szerintetek nagyon gáz az önéletrajzomba tablóképet feltölteni?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlenül a konkrét tablóképemre gondolok, akár egy másikra ugyan abból a fotózásból. A lénye,g hogy matrózblúz van rajtam.


Na a probléma az, hogy nincsenek rólam jó képek, amiknek normális háttere van. Még egy normál, egyszínű falhoz sem férek hozzá úgy, hogy ne kéne képeket leszednem vagy bútorokat eltolnom... Illetve van olyan fal, de ott meg fény nincs.

Majd szeretnék magamról rendes, professzionális képet csináltatni, de most bukkantam rá egy állásra, jelentkeznem kéne olyan gyorsan, amennyire lehet.. Úgyhogy épp nincs időm elugrani fotóztatni.


Illetve mekkora probléma, hogy a képhez képest egy kicsit rövidebb a hajam, de amúgy ugyan úgy nézek ki?


Legyetek őszinték, kérlek, még akkor is ha a válasz az, hogy nagyon gáz lenne a tablófotó.

Előre is köszönöm szépen!



2019. júl. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 éve a tablóképem van.

Totál nem úgy nézek már ki és amúgy is rommá van retusálva az a kép.

Viszont elég használható kép.

Szerintem nem rossz.


A rossz az, amikor a strandfotót töltöd fel. Láttam már ilyet, műszakvezető mutatta. Nem is hívták be.

2019. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Munka/beosztás függő is lehet. Mivel majdnem minden fiatal kamerás mobillal szaladgál, elgondolkodtató, hogy miért nem sikerült megugrani ezt a feladatot, és egy fehér fal elé állva valakivel lefotóztatni magát.

Pláne 10 éves tablókép (CV-ből kiderül, hogy mikor végzett - így lehet tudni ha látszik, hogy tablókép).

Szóval gyári gépkezelőnek megfelel, de asszisztens beosztásba, vagy akinek önállóan el kell tudni intézni dolgokat, már rossz ponttal indulna nálam.

2019. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm szépen, megnyugtató!:)


2: Bolti eladó egy kisvárosban. Ha komolyabb munka lenne nyilván professzionális képpel indulnék, ez nem kérdéses, de jelenleg olyan munkát keresek amit a gyakorlatilag semmilyen végzettségemmel el tudok végezni, ameddig tanulok, és nem lesz tényleges végzettségem amivel egy rendes állásra tudok pályázni.

2 éve végeztem, pont ugyan úgy nézek ki, csak rövidebb a hajam.

Az elmúlt két évben tanultam, nem munkát kerestem, konkrétan két napja keresek munkát. Szóval nem, nem jött ez eddig elő.


Köszönöm az eddigi válaszokat, ha érkeznek még, akkor azokat is szívesen várom :)

2019. júl. 15. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a Tuksóba mentem rabszolgának (hivatalos nevén árufeltöltő), én is tablóképet használtam, és be is vált. A BKV-nál szintén, szóval én a helyedben nem aggódnék, ha jó minőségű, jó lesz az is.
2019. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, sehova sem az :) Egyik tanárunk is mondta,hogy az a legjobb, amedsig fiatalok vagyunk, merr van egy kulturált minőségű, igényes képünk és meg energiát sem kell beleölnünk, hogy csináljunk egyet és igaza van :D Szerintem bárhová megfelel.
2019. aug. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!