Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes ezeket beleírni az...

Érdemes ezeket beleírni az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, csak érettségivel rendelkezem, az egyetemet egy félév után ott hagytam. Tovább fogok tanulni szeptembertől, azonban addig dolgozni szeretnék. Mivel nincs szakmám, és túl sok munkatapasztalatom sem, így nem igazán tudom mivel kitölteni az önéletrajzom. Érdemes olyanokat feltüntetni, mint pl. a gimiben segítettem egyes programok megszervezésében, iskola közösségi szolgálat? Táncoltam és színészkedtem is egy ideig, amikkel értem el eredményeket, ill. felléptünk jótékonysági rendezvényeken is. Érdemes ezeket beleírni, vagy teljesen felesleges és haszontalan? És ha nem ezeket, akkor mégis mit érdemes beleírnom? Nagyon üres, sehol sem fognak alkalmazni :(

2018. dec. 20. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Gyári munkáknál ez csak hátrányt jelentene, nem kellenek pattogós emberek. Szolgalelkűek kellenek. Másohová meg úgysem vesznek fel, ha csak egy érettségid van.
2018. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen folosleges. En sem irtam bele hogy a suliban helyesirasi versenyt nyertem. Hidd el, senkit nem fog erdekelni csak az hogy milyes sulit vegeztel. En pl leirtam az iskolai vegzettsegeimet illetve magamrol nehany kivanatos mondatot es ennyi.
2018. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen nyilvan gyarba mesz. Ird le a szakmadat illetve az erettsegidet es mindenrol azt hogy mettol meddig.. Kesobb leirod hogy szeretnel elhelyezkedni hosszutavon stb stb, es en magamrol azt is irtam hogy szeretek csapatban dolgozni (en is gyarban meloztam es ott csapatban kell) segitokesz vagyok es tanulekony stb stb... Elso oneletrajznak tokeletes. Az elejere ird oda hogy palyakezdo vagy es akkor tudjak majd hogy elso oneletrajz elso munka igy fognak kezelni. 2#vagyok
2018. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Eleve milyen meló érdekel?


Amúgy ha pályázol a mennyiség fontos nem a minőség.


Arra gondolok el kell küldeni 200.000 levelet, kb. ennyi céget kell megkeresni és akkor lesz melód, lesz pénz is.


Sajnos ebben az oszágban "tucat" munkahelyek vannak, egy átjáróház mind.

2018. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel elsősorban nem pénzkeresés, hanem időtöltés és tapasztalatszerzés miatt keresek munkát, így gyárba, szalag mellé nem szívesen mennék. Valami kényelmesebbre gondolok, mondjuk eladó, árufeltöltő, felszolgáló, pultos, ilyesmi.

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)

2018. dec. 20. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Valahol a soft skillek is nagyon fontosak, sőt, viszont az ilyen munkák pl. pultos, eladó stb., nem ez a kategória. Úgyhogy szerintem itt ennek nincsen nagy jelentősége és nem szükséges beleírni. Legalábbis nem ebben a formában. Tehát mondjuk maximum azt lehet kiemelni, hogy milyen készségeket és tudást sikerült elsajátítanod ezek révén pl. nyelvtudás, kommunikációs, szervezési/vezetői, digitális és munkával kapcsolatos egyéb készségek, de nem az a lényeg, hogy táncoltál vagy megcsináltad a közösségi szolgálatot.
2018. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
A gyarak legtobbjeben ulo munka van. Arufeltolto egesz nap pakolgat a tobbi amit felsoroltal meg szaladgalos melo raadasul oda szakma kell jobb esetben, bar arufeltoltonek nem de azehet rosszabb mint egy gyar hiaba a gyar 3 muszak... De te tudod
2018. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!