Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha valaki...

Mit lehet tenni ha valaki megpróbál pszichikailag tönkretenni bennünket a munkahelyen és ellehetetleníti a munkánkat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
munkahelyet valtani
2019. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Miből gondolod?
2019. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Hogy csinálja?
2019. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik helyre kell menni dolgozni, mert hosszú távon megbetegít ez a fajta stressz.
2019. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
En enm menekülnek más helyre. Hacsak nem a fönököm az, aki ellehetetlenít. Ha csak egy munkatars, szerintem visszavagnek, aláásnek én is. Vagy a hátulról mellbe taktikát választanám. Nem hiazem, hogy neked kellene megfutamodni. Egyszerűen a főnöködnek is elmondhatod, hogy mi a szitu. Lehet őneki fel se tűnt. Millió1 megoldas van. A felmondas csak az utolsó.
2019. aug. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ismerős a helyzet:

nálam a főkeverő másokat uszított ellenem folyamatosan, ő meg maradt a szent. Aztán besokalltam, és direkt hibáztam. A főnök nem hitte el, hogy mi megy az intézményébe, így amikor elmentem, leírtam neki. Aztán ez a személy épp átjött kényszerből abba az intézménybe is, ahol vagyok. Ott is ugyanaz a szisztémája megy, uszít sokmindenkit ellenem. Mivel ezt érzékeltem, így az egyik "fekete öves" keverőgörcsnek mindig jelzem finoman, hogy vegyen vissza, mert tudom, hogy mit tesz. Némileg hatásos.

Nem vagyok szent én sem, ezt aláírom, de hogy büntetni kellene évekig a másikat, azt nem gondolnám.

A főnöknek fölös szólni, mert nem hinne, meg alapból üldözéses. Szóval marad a harc, vagy a feladás.

2019. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, úgy tüntette fel magát, mintha őt bántatták volna, holott ő kavart a legjobban...

Eljöttem onnan, azóta elküldték őt, vagy legalábbis finoman meg lett kérve / úgy lett intézve, hogy ő mondjon fel. Felvettek utánam egy másik kolléganőt és egy idő után ő vele is elkezdett szórakozni. Akkor állt össze a kép a vezetőségnek.

2019. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt érzem én is elkellene jönnöm innen.Beszélhetek a főnöknővel állítsa le,lehet lenne is értelme,de ebben a légkörben akkor sincs kedven dolgozni.Ezt leszámítva is nyugtalanul jövök ide.A munkaerő hiányt úgy pótolják hogy az ittlevő munkasok húzzák az igát.
2019. aug. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!