Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az éves munkaszerződést vagy...

Az éves munkaszerződést vagy a két hónapos munkaidő keretet kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal. Elkezdtem egy hotelben alkalmanként dolgozni és úgy alakult hogy felvettek dolgozni mert az egyik kollegina felmondott.


Az igazgató egy éves munkaszerződést íratott velem alá, aminek nagyon örültem.. A munkaviszony június 31-től 2020 június 30. Napjáig tart, de két hónapos munkaidő keretben. Ez mit jelent konkrétan?

Június aug...

Szept..okt..

Nov..Dec...de tovább nincs.


Nem kérdeztem még rá, az egyik kisfőnök elbizonytalanított, hogy mi lesz szeptembertől..

A próbaidő pedig úgy tudom három hónap.


Hogy van ez pontosan? Vagy rosszul tudom a dolgokat? A munkaszerződés számít nem? Első munkahelyem, nem szeretném ha szeptembertől vége lenne, mert nagyon szeretek ott lenni.


21/L


2019. aug. 12. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
A tb-m pedig szeptember végéig szól..nem értek semmit..
2019. aug. 12. 20:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Jun 31 töl 2 honap az szept 30 ig tart

A kollegak nem tudjàk hogy kethavonta mi lesz?

2019. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy írtad alá, hogy azt se tudod, mit írtál alá?

A szerződésed június 30ig tart. Pont.

A két hónapos munkaidőkeret pedig azt jelenti, hogy nem h-p dolgozol 8 órát, hanem 2 hónap alatt kell meglennie az óraszámnak, és majd a túlórákat is ezután számolják csak el.


"Nov..Dec...de tovább nincs." Mi nincs tovább?

2019. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!