Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes így maradni egy...

Érdemes így maradni egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

31/N vagyok, egy multinál, irodai munkakör, nem részletezem. Röviden:

2015 nyara óta vagyok itt, szinte folyamatosan benn vagyok, fizu ok.

Viszont ahogy az lenni szokott kb 4szer cserélődött ki körülöttem mindenki. Emiatt is olyan felszínes az egész számomra.

Olyan fura, hogy egy két éve a több száz fős cégben hasonló poziban egyedül már csak én vagyok ennyi ideje.

Másban is voltak hasonló érzések, és emiatt érezte, hogy váltani kellene, vagy emiatt szimplán ne váltsak.

Olyan fura, hogy kövi héten is új kollégák jönnek, nem is fiatalabbak, mint én, sőt...



2019. ápr. 12. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Most lehet én vagyok túl sötét ,pedig 2x is elolvastam a szöveget de nem értem miért kéne ezért otthagyni a munkahelyedet
2019. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak akkor nekem fura, hogy mindenki cserélődik körülöttem
2019. ápr. 12. 16:25
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
A mai világban viszonylag ritka, hogy valaki egy pozíciót tölt be 4 éven át. De ha te jól érzed magad miért váltanál?
2019. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek jönnek-mennek ne mondj fel.


Ha Te szereted a munkád és a fizu ok, akkor minek mondanál fel csak azért, mert már 4x cserélődtek az emberek.


Amíg én az előző két helyemen voltam, én is több csapatot köszöntöttem és búcsúztattam, egy idő után már az egyik "legöregebb" voltam (a vezetőket leszámítva), pedig túl sok időt nem töltöttem el. Kicsit furcsa volt néha megállni és visszagondolni, hogy milyen kevesen maradtunk az eredeti csapatból, de sosem éreztem a késztetést, hogy azért, mert elmegy mindenki, nekem is mennem kéne.


Nem ez volt a kiváltó ok, hogy elmentem a helyekről, hanem a váltott műszak miatt.


Szóval azért, mert nem fix csapattal dolgozol éveken át, szerintem nem érdemes elmenned.

2019. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Poccok: Jól összefoglaltad sztem :) És igen, én pl még így is fiatal vok itt vmitért, jó max hónapokkal csak.

Olyan fura, nagy irodában úgy dolgozni, hogy olyan jövés menés van. Felületes mindenki, max jó esetben a munkát leszámítva.

2019. ápr. 12. 16:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Mostanában mindig én ügyelek benn esténként, lehet ezért is érzem magamat szellemként idebenn néha :)
2019. ápr. 12. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértelek (egy idősek vagyunk majdnem, én is nő volnék, szóval írhatom, hogy 100%-ban :) ). Amúgy nekem is furcsa volt néha a gondolat, hogy jövés-menés van, hogy kevesen maradtunk. :) Volt pár ember, akit meg is sirattam, de valahogyan sosem gondoltam bele úgy, hogy nekem is váltanom kéne; sosem átmeneti opcióként gondoltam a Multira.
2019. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Poccok: Akkor te is multizol, egy nagy irodában csücsülök, és igen, nem alakulnak ki barátságok max nagyon felszínesek, sok stílusú ember jön megy, más világlátások, életek...:)
2019. ápr. 12. 17:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze a létszám sem adott hol ennyien hol annyian vagyunk, nagyságrendileg is.
2019. ápr. 12. 17:03
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha a fizu is jo, a melo is, akkor semmikepp se mondanek fel. Max egy nagyon nagyon pocsek fonok miatt.

En 2006 óta dolgozok ugyanott, sok ember megfordult, de eszembe se jutna felmondani csak mert mas is elment.

2019. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!