Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés
40es éveiben járó vénlány,akinek se pasija, se gyereke. Hangulata ingadozó,de leginkább negatív. Az egész lénye negatív egyébként,mindent előre úgy harangoz be,hogy szörnyű lesz,közben meg simán megoldottuk.. Mindemellett sokszor úgy beszél többségünkkel,mint a kutyával. Kérdezni nem merünk,mert mindig hülyének néz minket,nem tud normálisan válaszolni,csak cinikusan vagy hogy nézzunk utána itt és itt. Amikor volt egy nagyobb projekt, köszönömöt is nagyon foghijason kaptunk, kb mintha meg se köszönte volna. Tavaly három kolléga mondott fel miatta, direkt azért is,hogy ne maradjanak emberei. Kevesen vagyunk . Aki a munkáltatója,az is inkább alárendeli magát neki, nem egy kemény kezű valaki, ráadásul tisztában van a nő stílusával,elvileg valamikor beszélt már vele és  ahhoz képest sokat finomodott.. Dolgoztam előtte egy masik helyen, ahol ha a főnök már nem olyan stílusban szólt hozzád már ment a panaszkodas és elbeszélgetes a nagy főnökkel,itt meg semmi nem történik.. a nőnek ez a kis királysága. Próbáltam már kedves lenni,hogy ne alacsonyodjak le a szintjére, de tegnap már közöltem vele,hogy nem vagyok hülye,mikor is úgy beszélt velem,mintha értelmi fogyatékos lennék.. meg még az az acsarkodó fej és bunkó hangvétel hozzá.. azóta mondjuk nem igen szól hozzám,ami még jó is lehet,mert ha be is jön az irodába, egyből utasitgat,se egy szia jó reggelt vagy szabi után hogy telt a szabi . Semmi. A munka tetszene amúgy ,kis település tehát mocorogni nem igazán tudnék más irányba, csak ez a szomorú,hogy egy ember ennyire megkeseríti a hétköznapokat.. 
2019. aug. 13. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

En is ismerek nem is egy ilyet. Troger kapuzarasos ferfiak föleg.

Ök pl nnem hagynak dolgozni szemelyeskednek.

Kisebbrendüsegi komplexus is van. Egyik vallalkozot zavarta a diplomam (pedig diplomasat kerestek)amikor hibaztam (kisebb hiba)egyböl ment az hogy allatenyesztesböl diplomaztam vagy miböl??de amikor jo par milliot mentettem meg neki akkor egy szava sem volt.


Eddig egy klimxos fönök növel talalkoztam(diakmelon voltam banki hatterrendszerben szoval nem az ügyfelesek közt), amikor valaki a babajarol hozott kepet bejött gyes alatt annyit mondott nevetve "A kis büdös cukorka :D"

Megfigyeltem hogy azok a koleginak jönnek ki vele csak akik amolyan beszedes oldott tipusok es csunyacskak, az igazi elegans szép kosztümös beosztottjai pedig:inkabb rövidre vagott haj, no smink, abszolut szolidak, nehogy rivalizalas legyen a levegöben, nem szolalnak meg csak ha muszaj, inkabb a monitorba bujva dolgoznak lapulva. MERT azert gpndolhatod hattermeloban bankközpontban milyenek lehetnek a fizuk. Szoval többet er a penz ahhoz hogy alkalmazkodjanak egy klimaxoshoz. Idösödö egyedülallo kinlodva hajat szökere festö nöhöz aki kapalozik hogy kelljen vkinek de közben megjatsza a karrierista szinglit közben egy megkeseredett arrogans nö.


Magyaran meg lehet puhitani az ilyet egy alarendelt es kedves stilussal, ha ronda vagy, vagy pedig csak szakmai alapon komminkalni is eleg ahhoz hogy müködjön.

2019. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz ,tegnap egy elég csini ruhában voltam, lévén hogy dög meleg van,az biztos nem tetszett neki.. ja meg vékonyabb is vagyok nála jóval. Szóval a csúnyacska dolog kifújt,de nem fogok azért slampos lenni,hogy neki tetsszek . De amúgy meg alapvetően alig sminkelem magam,szolidan öltözok stb.
2019. aug. 13. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt mintha csak az én főnökömrol írtad volna:


Idösödö egyedülallo kinlodva hajat szökere festö nöhöz aki kapalozik hogy kelljen vkinek de közben megjatsza a karrierista szinglit közben egy megkeseredett arrogans nö.

2019. aug. 13. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok a troger kapuzarasosakrol akartam meg irni hogy azok nyomulnak is es azt kellene sugarozni hogy valahol tetszik mint ffi különben egyre szemetebb lesz.


Komolyan en azon imadkoztam hogy nö legyen a fönököm a kövi munkahelyen aki beken hagy dolgozni es nem azt varja el hogy vele beszelgessek meg strandos munkahely partykra jàrkak hogy a ffiaknak csorogjon a nyàluk hogy nah latjak a kolleginat alug ruhaban vegre. Szabalyosan szemelyei sertesnek vette hogy en nem megyek, de azt is ha kestem munkahelyröl higy szerinte vele akarok kicseszni, mondhattam en hogy elaludtam vagy a közlekedes. Szerinte azert kesek hogy öt bosszantsam.

2019. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. De pedig ilyen fönököknek valoban irritalo ha csinos szexi a kollega, a banki dolgozok sem slamposak csak kb olyanra probaljak a külßejüket csinalni mintha asszexualisak lennenek de ugye rövid hajjal is latszik hogy amugy igazi szep Nök. Az ilyenek csendben lapulnak neha alairatnak vmit es ennyi meg sem mernek szolalni mig a csunyacska kollega szinte mar bratyi nöje a klimaxos fönöknek.

Meg kell oldaniuk mert a fizu ott viszont elrg jo ahhoz hogy a büszkeseggel elcsesszék a munkahelyet.

2019. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt mintha csak az én főnökömrol írtad volna:


Idösödö egyedülallo kinlodva hajat szökere festö nöhöz aki kapalozik hogy kelljen vkinek de közben megjatsza a karrierista szinglit közben egy megkeseredett arrogans nö.

2019. aug. 13. 10:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül küldtem el kétszer :)
2019. aug. 13. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:

40-es, bunkó, nagyképű női főnök, se pasija, se gyereke. Bevette a "karrier az első" dumát amit mindenhol hallott, hajtott mint a robot, most meg gondolom ő is kénytelen belátni hogy elszúrta, mert 40-es korban már nemigen lesz férje, gyereke, kutyája, ház fehér kerítéssel stb. Szerintem ez bosszantja annyira hogy ilyen bunkó. Az összes ilyen női főnököt ez bosszantja. Ez már nem kapuzárási pánik (az már meg volt neki, de figyelmen kívül hagyta), ez "bezárt a kapu, 3 lakat is van rajta, a kulcs meg ott hever a Duna mélyén". Nyomorult egy élete van.

Ne értse félre senki: nem várnám el tőle hogy csak pottyantsa a gyerekeket futószalagon egész életében mintha semmi másra se lenne jó, de ez se egészséges, erre saját kárán jött rá, de már késő. Plakátokon kéne mutogatni mint elrettentő példát minden vadfeministának aki 30-on alul van, mert nekik még van választásuk.


Mit lehet kezdeni? Váltani. Gondolj magadra, mert ha nem teszed senki nem fog rád gondolni. Ez a munka világában alaptörvény.

2019. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk amilyen stílusa van,nem is csodálom hogy nincs pasija..
2019. aug. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!