Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy önbizalo...

Mit lehet kezdeni egy önbizalomhianyos főnökkel aki mindenben azt keresi hogy lenézed e vagy ki akarod hasznalni stb?

Figyelt kérdés

En összeteszem a kezem hogy vegre van munkam, örömmel járok be, szeretem is amit csinálok. A főnökkel együtt dolgozunk sokat beszelgetunk.

En anyagilag már minden tartozast felhalmoztam alig birok belole kikeveredni igy a neten is sok cikket olvasok arrol hogyan lehetne penzt keresni pluszba stb meseltem neki hogy erdekes hogy a tőzsdézést ugy reklamozzák mintha gyerekjátek lenne buktatok nelkul es hány ember megszivhatja, vagy beszeltem a munkaugyiről hogy durva hogy nem ajanlanak soha munkát stb

Erre azt hiszi penzcentrikus vagyok(szoval hogy maga a munka nem is erdekel holott szivbol csinalom..) meg hogy azert kavezom mert unalmas a munkahely amit ő biztosit(holott mert alacsony mindig a vernyomasom) azt hiszi ha elromlik vmi hogy direkt lassan dolgozom(oraberes) meg ha rájovok a probléma okára,sertődötten megszolal hogy ő jött rá(most nem tök mindegy ki jott rá...?)

Es egesznap ezt a rosszindulatot kapom tőle. Mindig mindent magyarázok hogy a vernyomasom miatt kavezom, meg stb, de mindig talál ujakat amit kiforgathat.

Szoval alapvetően van egy kisebbsegi komplexusa.

Most állandoan istenitsem dícsérgessem hogy megnyugodjon vagy mit csináljak? Olyan borzaszto


2016. ápr. 21. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj de kis aranyos vagy.

A főnököd nem önbizalom hiányos.

Csak főnök. 90% ilyen a beosztottakkal. Minden a te hibád, mindent te csináltál rosszul, mindent te gondolsz rosszul. Azért nem fogják fel, amit magyarázol nekik, mert lesz@rják. :)

2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak főnökök akik elismerik vagy el is várják hogy az alkalmazott talaljon megoldast nem hogy még lehurrogjon hogy de ő jobban tudja.

Vannak főnökök akik elismerik ha hibáztak es nem hülyén a dolgozora fogják.

Mindez pedig szerintem önbizalom v annak hiányának kerdese.

2016. ápr. 21. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenesetre abszolut nem tudom mit tegyek mit ne mert kb minden baj.

Es igy nem tudom hogy sokaig lesz e nekem ez a munkahely..:(

2016. ápr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!