Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdőkkel, újakkal...

Pályakezdőkkel, újakkal mindenhol rosszul bánnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne,hogy más,hogy vélekedik a feltett kérdésről.Én pályakezdő vagyok az egészségügyben,nagyon sok mindenhez nem értek még,de segítséget nem is merek kérni, mert folyamatosan támadást kapok a kollégáimtól,vezetőimtől. Bennem van az,hogy jó legyek abban,amit csinálok,de így hogyan? Folyamatosan azt kapom,hogy hülye vagyok,ehhez se értek,ahhoz sem..meg a kibeszélés és a panaszkodás.

Korábban is,ahol dolgoztam (nem egészségügy)...ott előrébb jutottam,vezető helyettessé...akkor meg az volt a baj és azért voltam folyamatosan bántva a kollégák által..azért hagytam ott,mert már lelkileg nem bírtam az érzelmi terrort.Elég sokáig türtem ott is,de mikor már annyira alám tettek,meg egészségügyileg is tönkre mentem..váltanom kellett.

Ti hogy vagytok ezekkel?


29/N


2019. aug. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen. Vannak primitív emberek, akik türelmetlenek, meg nem is akarnak új kollégát, ami rajtad, az ártatlanon csattanik, de létezik ennek az embertipusnak az ellentéte is.

Te csak tegyél meg mindent, hogy jól végezd a dolgod, a többi meg le van szarva. Amúgy sem puszipajtas a többség a kollégáival a munkán kívül.

2019. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, és full tapasztalatlan. Mégis szuper kedvesek voltak velem annál a biztosító cégnél ahol újonc vagyok. Biztattak, lelkesítettek, és tényleg minden apró dologban örömmel segítenek.


Értelmesebb, ellenőrzött helyeken így megy. Amelyik munkáltató eredményes munkát vár, az törődik a beosztottakkal.

2019. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
benzin, gyufa. Had égjenek az ilyenek, akik csak ártanak. Jobb lesz a világ nélkülük.
2019. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol. Igazából eddig csak egyszer tapasztaltam azt, hogy rosszul bántak velem (Lidl diákmunka). Ott viszont nagyon, és full ez, hogy mindenki ellened van, semmit nem segítenek, semmit nem magyaráznak el (pedig máshol rögtön azzal kezdik). Szerintem nem voltam szimpatikus vagy nem tudom. Biztos velem volt a baj, végülis a többi munkahelyen megálltam a helyem, szerintem is. Vannak rosszabb társaságok, de onnan menni is kell.
2019. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nyári gyakorlaton voltam most egy multinál. Nagyon kedvesen fogadtak, befogadtak, szinte mindenki segítőkész volt, jól éreztem magam. Még egy kis “búcsúpartit” is szerveztek nekem az utolsó ott töltött napom estéjén.
2019. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tejben, vajban fürösztjük őket.
2019. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, pályakezdőként csak egy kolonc van, semmihez sem értesz
2019. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!