Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van lelkiismeret-furdalá...

Miért van lelkiismeret-furdalásom amiért szabin leszek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben kissé húzósak, nehezek voltak a munkanapok... így hát gondoltam meghosszabbítva a hétvégét holnapra kivette egy szabadnapot.


Nemrég (pontosabban két éve) csöppentem bele a munka világába ha ez számít valamit. Eddig nem nagyon éltem a szabi lehetőségével (összesen a 2 év alatt 8 napot vettem ki).


Beosztásomból kifolyólag nem vagyok pótolhatatlan, de ennek ellenére én mégis kissé kellemetlenül érzem, ha hiányzok a munkahelyről. Mással is van ez így, vagy csak én vagyok ilyen barom :D.


Kissé hosszúra sikeredett... Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. aug. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy barom. Másrészt jár az alapszabadsag mindenkinek. Úgyhogy muszáj vagy kivenned, ez nem tetszik-nem tetszik kérdése.
2019. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetted ki a neked járó szabadságokat?

Igen. Te vagy csak ilyen barom.

2019. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
20 nap alapszabadság jár mindenkinek! Sőt a munkáltatónak kötelező kiadnia, nem vihető át másik évre és pénzben se váltható meg. Ráadásul 2/3ával a munkáltató rendelkezik, szóval ha ott azt mondják hogy szabira kell menni, akkor menni kell. Amúgy mindenkinek kell a pihenés, neked is így emiatt ne legyen bűntudatod.
2019. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért dolgozol, hogy élj. Nem pedig azért élsz hogy dolgozz.

A szabadság mindenkinek jár, még neked is.

Egyébként ha 2 év alatt csak 8 napot voltál szabin, a többi bent maradt szabid legalább kifizették?

2019. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!