Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene tennem szerintetek?

Mit kellene tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóltam reggel a munkahelyen hogy nem tudok bemenni mert beteg vagyok erre a főnököm azt mondta hogy legalább 14:00-ig menjek be. Nem igazán volt kedvem betegen bemenni ezért azt mondtam hogy rosszul lettem a buszon de olyan lelkiismeret furdalásom van hogy hazudtam a buszos rosszulléttel kapcsolatban. Hogyan tudnám jóvá tenni ezt az egészet?

2019. jún. 23. 10:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy az egyik főnököm beszólt a betegségemre amit születésemtől kezdve hordozok magammal és olyan rosszul esett hogy azóta nincsen kedvem bejárni.
2019. jún. 23. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Első körben keress olyan munkahelyet, ahol nem kell vasárnap dolgozni. Mi vagy te buszsofőr? Akkor elég átlátszó, ha arra hivatkozol, hogy rosszul lettél a buszon...
2019. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: ha beteg vagy, akkor hogy menjél be? Miért nem kérdezted meg tőle? Mondd azt, hogy ma semmiképp, de ha jobban leszel mégy.
2019. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen :)
2019. jún. 23. 11:18
 5/7 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Egyszer már leírtam itt ezt a sztorit, de leírom újra.


Elkapott egyszer egy hányás-hasmenéses vírus, telefonáltam reggel, hogy nem tudok menni. 1 órára rá telefonált a kisfőnök, hogy ne vicceljek már, beveszek egy széntablettát és mehetek is dolgozni. Felidegesítettem magam, bementem, direkt ettem előtte, és mikor beértem, odahánytam egy jó nagyot. Azóta nem mernek telefonálni, ha beteg vagyok.

2019. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
betegen semmiképp ne menj
2019. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne légy lúzer; ha beteg vagy, !!!nem!!! kötelezhetnek, hogy bemenj.


Legyél határozottabb. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Ne hagyd, hogy ennyire rád telepedjenek.


Ha valakinek lehet a lelkiismeretével játszani, azt marionett bábuként fogják irányítani.

2019. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!