Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl-ben milyen diákmunkásként...

Lidl-ben milyen diákmunkásként dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen a fizetés? Mennyire ugráltatnak? Milyen rugalmasak? Akinek van tapasztalata az megosztaná?
2019. aug. 18. 17:48
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Minden vagy. Pénztárostól árufeltöltőig. Sokan nem bírják és lelépnek, sokan imádják
2019. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott tényleg mindenes vagy: árufeltöltő (elsősorban), péksüti sütő, takarító és kasszás, de a kasszázáshoz be kell dolgoznod magad, mert oda csak a főnök kedvence kivételes emberek kerülnek. Így én is hiába mentem oda diákmunkára csak kasszásnak, a kassza közelébe nem engedtek. A főnöktől is függ rengeteg minden. Vannak rendesebbek meg vannak kígyók is, akik mindenben alád tesznek, meg már csak azért is utálnak, mert te diák vagy, meg nem ő választott ki téged, hanem csak idetettek fentről. Sok helyen dolgoztam már, volt, hogy kevesebb, volt, hogy több ideig (egy éves összefüggő bolti tapasztalatom van), mégis ott olyan porig aláztak, hogy még vevőként se mentem még vissza eddig soha: el se magyarázták, mit hogy kell, ha kérdeztél akk az baj volt...ráadásul megtanultam, hogy hogy kellene kinéznie egy boltban a polcoknak, mi hogy álljon, vevőknek segíteni stb, de itt ez még fekete pontot is ért nekik, mert ott csak az volt a lényeg, hogy minél kevesebb idő alatt minél több árut behajíntani a helyére, mindegy az hogy áll, és minél kevesebb időt a sorok között tölteni, mert figyelik a kamerán és ezért lecseszik a főnököt, ha nem így van. A vásárlók segítése? Sose. Nagyon gáz az a hely.
2019. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom de sokat járok vásárolni Lidl-be.

A diákok sűrűn cserélődnek tuti siettetik őket mert sokszor csak bevannak dobálva a termékek stb

idegesek kapkodnak...a kasszánál nagyon nyugis a helyzet de ott én diákkal még nem igazán találkoztam.

2019. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kasszás diák vagyok már 2 éve Lidlnél. Több Lidl-ben is kipróbáltam, árufeltöltőként kezdtem, aztán betanultam kasszázni. A sok pékáru/zöldség/gyümölcs kódot szívás megtanulni, nehezen jön bele az ember, de szerintem jó hely. Én szeretem. :) Igaz, velem is volt olyan, hogy rajtam élte ki a frusztációját egy-egy vásárló, de ez mindenhol benne van a pakliban ha kereskedelemben dolgozol. Meg kell tanulni lesz*rni a bunkókat. Sokat tanultam szerintem a Lidl-nél, mert valóban nagy a pörgés, ha elfogy a sorod máris zárod be a kasszát és mész hátra pakolni. Megtanulod, hogy hogy tudod kezelni a "nehéz eset" kollegákat, végigcsinálni a munkát akkor is, ha már nagyon belefáradtál. Diákmunkára csak ajánlani tudom!
2020. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!