Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunkásként moziban...

RiseMilkDessert kérdése:

Milyen diákmunkásként moziban dolgozni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy a Cinema Citybe keresnek diákmunkásokat. Van itt valaki, aki megosztaná a tapasztalatait?

2018. jan. 24. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk be, nem egy megerőltető munka. Ha nem bírod a bunkó embereket ne ezt válaszd (se Mekit és társait), mert akad bőven, sajnos, már ha jegypénztárba ültetnek vagy a büfébe.


Egyébként jó kis pénzkeresési lehetőség, ahogy mondtam nem túl megerőltető. 2-4-6-8 órákat simán le lehet húzni tanulás mellett. Nem tudom most mennyi a korlát, korodtól is függ, de olyan 4-6 órára tippelek, amit hivatalosan ott dolgozhatsz naponta, heti 5-ször talán.


Egyetem mellett 6 órában fémipari vállalatnál dolgozok, heti 3-szor. Az már mókásabb dolog. De élvezem. Tanulni is tudok mellé, tény hogy magánéletem csak az alvás maradt. :D

2018. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam ott jegykezelőként, szerettem, tényleg nem túl megeröltető. A beosztás is rugalmas, kb. akkor mész, amikor tudsz.
2018. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 a Meló Diáktól voltál te is?
2018. jan. 25. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!