Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki akarok lépni a határozott...

Ki akarok lépni a határozott idejű közfoglalkoztatásból. Kell-e felmondólevelet írnom, és azonnal otthagyhatom-e a munkahelyet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Azonnal otthagyhatod.


Tudd, hogy leszarnak és te vagy az utoló köpedék ember a cégnél. Tapasztalatból írom. Úgy, hogy én 2 szakirányú diplomával voltam anno közmunkás.

Menj minél hamarabb, innen nagyon nehéz kiemelkedni. Ha leírod, hogy köznunkás voltál, konkrétan sehová sem kellesz.

Akkor sem ha doktorid van.


Hidd el tudnék mesélni.

2019. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!!! És az őszinteséget is!
2019. aug. 19. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Részvétem a helyzeted miatt, sok sikert és boldogságot kívánok neked!
2019. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. aug. 19. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgoztam, ott kellett legalább 1 sort írni, hogy miért, pl munkahelyet találtál, betegség, vagy családi ok miatt. Ha új munkahelyre mész, akkor be kellene mutatni egy felvételi szándéknyilatkozatot a leendő munkaadótól, van ahol kérik, van, ahol nem, de ezt te látod, hogy ahol most vagy mennyire veszik komolyan a dolgokat.
2019. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is köszönöm szépen a jószándékodat!
2019. aug. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!