Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek már új munkahelyet...

Félek már új munkahelyet keresni a sok negatív tapasztalat miatt?

Figyelt kérdés
Mindig úgy voltam ha behivtak vagy felhívtak valahonnan akkor mindig mentem mert ha van lehetőség akkor menni kell. De sok visszautasítás ért elkezdett félelem kialakulni bennem most meg itt vagyok lassan 28 éves és úgy érzem hogy lefött a kávé...tegnap felkerült egy lehetőség ami számomra szuper lenne de bennem van hogy annyian jelentkeznek hogy valószínű ide se kellek nyilván meg akik jelentkeznek sokkal jobbak meg szebbek tudom hogy nem így kell hozáállni. Ettől függetlenül beadom a jelentkezésem nem akkarom kihagyni.
2019. aug. 21. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

Mert ez csak 6 sor állítás...

2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nemtudom hogyan induljak meg vagyis győzzem le ezt a félelmet.
2019. aug. 21. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis lépésekben gondolkodj... Idén nekem is nehezen ment az álláskeresés, elmúlt 2 helyem borzalmas volt, kiégtem 100%-ra, úgy gondoltam nem tudok már műmotivációt villantani.

"Miért fogott meg téged a Mi állásunk?" - Mert nagyvállalat bmeg és csak szürke fogaskerék akarok lenni a gépezetben hogy 4.30kor kiessen a kezemből a toll... :D

Szóval legszívesebben ezeket mondtam volna.

De aztán mindig csak a következő lépésre koncentráltam.

Pld. OK most behívnak, akkor találni kell egy időpontot. OK akkor most fel kell készülni. Jó, itt vagyok, legjobb tudásom szerint válaszolok. OK, túl vagyok rajta, csinálnék vmit másként? stb.

És nem hagytam hogy a jövőbe menő gondolatok eluralkodjanak rajtam. Egy ponton túl úgysincs ráhatásom, fölösleges aggódni.

2019. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!