Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a fűkaszárról?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének.


Itt a link: [link]



2019. máj. 4. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Legalja erőtlen széthulló okádék. Tömören.
2019. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy szr kínai,csak hangzatos néven fut,hogy könnyebb legyen eladni.Azelőtt még sokan bedőltek a Straus Austria nevű hulladékoknak is a neve miatt,de ma már jóval kevesebben.Na ennek is annyi köze van Amerikához,mint a Strausnak Ausztriához.
2019. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy darabig küszködni fogsz vele, aztán elhajítod a francba, mert senkinek se kell. Import kínai veszélyes hulladék.
2019. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több néven, több színben is futnak ezek a hulladékok. Áldozd rá a pénzt, vegyél egy minőségibbet, azzal nem lesz gondod évekig. És ne a legolcsóbb benzint és 2t olajat vedd mert kinyírják a gépet. Én már megtanultam a saját káromon hogy kínai gagyit soha többé, még ingyen sem.
2019. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez speciel egy hangzatos átverés. Ekkora teljesítményben nem is jött ki egy kínai gép sem és ha már ebben füllentés van akkor milyen ocsmány lehet ennek már a belvilága. Ilyen gépek között is van különbség mert kínai.

Én nyolc éve abszolút noname de jótállással vásárolt kínai félével vágom faluhelyen de lekopogom semmi gond nincs vele csak benzincső kikeményedés.

2019. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ekkora teljesítményű kasza még az ipari Stihl és Husqvarna gépei között sincs, a legnagyobb Stihl is 3,8 lóerő és közel 400 ezer az ára. Csak az a különbség hogy a Stihl és Husqvarna le is adja azt a teljesítményt. Sima fűnyíráshoz nem is kell több, nem véletlenül nem gyártanak erősebbet mert hót fölösleges az 5 lóerő ha 3 is viszi mint a vajat.

Ezekkel a kínai gépekkel becsapják a vevőt, mert valóságban 1 lóerőt sem tudnak. Tudják jól hogy aki ért hozzá az úgyse ezt veszi, aki nem ért hozzá meg be lehet csapni. Sógor '3,5 lovas' kínai gépe sokkal gyengébb mint az én 1,5 lovas Husqvarnám. Az enyém röhögve viszi a térdig érő gazot, sógoré belefullad.

Ez olyan mint amikor a hifikre ráírták hogy 10.000 watt, közben meg csak 5watt a valós teljesítmény.

2019. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!