Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak hogy ne legyek...

Mit csinàljak hogy ne legyek olyan érzékeny?

Figyelt kérdés
Már egy éve dolgozom a munkahelyemen. Úgy érzem, hogy munkàban elfogadtak, munkatársaimmal a munkatàrsi viszonyon kívül, meg egyéb nem olyan személyes "magàn" jellegü dolgokról nem beszélgetünk. Olyan mindenröl beszélünk, de mégse, beszélünk idöjáràs, autók, volt munkahely.. még még úgy picit csalàdi dolgokról is.. de nem elméjülve. Ma történt jött be az egyik, munkatàrsam vàltani, épp kérdeztem töle hogy mi ujsàg veled, picit fogytàl làtom...mire ràkezdte hogy hagyjàl békén àllandóan a blöd témáiddal, mindig hulyeségrt beszélsz, te pszichológus vagy, aki veled beszél pár napon belül felakassza magàt..a blöd dumàdtól. Na ott bepöccentem és durvàba átmentem vele , hogy miert kell ezt most így?? komolyan így e gondolja? miez a pàlfordulàs, eddig normàlisan beszéltünk. Mire mondja hogy ezt ö viccböl mondta nekem.és nehogy komolyan vegyem Na most nekem az a problémàm, hogy bàr egy éve dolgozunk együtt, és tényleg sokmindenröl beszéltünk, nem érzem hogy mi ketten olyan viszonyban lennénk hogy ö ilyen kis viccet elsüssön. Nem vagyok öreg, 27 éves vagyok, meg van az életröl alkotott véleményem, szeretem a viccet, szeretek csibészkedni, de vele konkrétan nem érzem azt hogy ilyen viszonyom lenne, hogy mondjuk én ilyet elsüssek neki, már koràbol adódólag sem mert ö közelít az ötvenhez. Nem éreztem vele azt hogy átléptünk egy olyan hatàrt hogy egymàssal még vicceljünk.. így az ö viccnek szànt monológjàt en komolyan és sértésnek vettem. Nemntudom lehet maradi vagyok, de nem buta, átérzem az élethelyzeteket, ki is tudom értékelni, igy vele nem éreztem azt hogy ilyen "jóban lennénk". Most tényleg én vagyok ilyen maradi? sértödékeny? Azt mondta nekem hogy ö nem gondolta komolyan és meglepödött rajtam hogy én tényleg ilyen vagyok?? De könyörgöm, ha te meglepödsz rajtam,a reakcióimon az azért van mert nem ismersz, ha meg nem ismersz? hogy mész bele ilyen kétértelmü szó poénokba? Nem tudom.. én fogom ezt fel ilyen hülyén? Nem tudom de azt igen, hogy volt olyan hogy màr úgy éreztem emberekkel, kollegàkkal hogy vagàny vagyok befogadtak, es mikor olyan szoveget mondtam, bizony mondtàk nekem hogy vigyázz a szàdra.
2019. aug. 22. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
lol. na igen, tipikus nyomoronc.beszol aztan meg radkeni, h csak viccelt es te vagy a hulye. nekem is van ilyen kollegam. ez meg legjobb baratok kozt is serto lenne. ez nem vicc, ez parasztsag. en mar csak tudom, nekem is 100x mondtak, h jaj de erzekeny vagy, miutan ilyeneket mondtak. csak, h ne vagd oket jol pofan. ha normalis lenne a kollegad nem mondott volna ilyet, vagy bocsantot kert volna. ez rohadt serto. azt meg megint hozzatennem, h kollegakkal nem is kell melyebbre menni. azzal kell melyebb temakat megbeszelni aki erdemes ra, akivel baratkozni is akarsz. akivel csak a melohelyen beszelsz azzal nem kell melyebbre menni, ennyi boven eleg. szoval a kollegad egy nyomoronc
2019. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó, csak tényleg azt mondjàk hogy túlérzékeny vagyok, meg komolyan veszem.. volt olyan kolléga ugyanitt aki ugratott, beletette a munkàskesztyüm ujjàva a tuja fa bogyójàt , nem vagyok gyökér, értettem, nevettem aztan a dörmögésem közepette, kiszedegettem belöle. Majd pár napra rà jött az én poénom, faleveleket tettem az ajtoja kilincséhez... hát nem kell mondanom. Harag lett belöle, pedig káràt nem okoztam, odament es kiszedte azt a 3 db faleveletz de ha nem szedi ki a szél kifújja..szóval akkor gondolkodtam el, hogy hiàba negyedéve itt vagyok, én még nem vagyok olyan jófej hogy ezt megtehessem. Nincs is ezzel baj, majd idövel elfogadjàk ha énis viccelödök, de addigis kerulom az ilyen helyzeteket, mert nem akarom affért. Erre néhàny hónap, (egyébként mindig értelmes, tartalmas beszélgetések utàn) elnyomja nekem ezt? hát nem esett jól! ne érezzem magam megbántva? Mondom valakivel olyan jo viszonyban vagyok hogy fehér festékkel felfestem a forgalmista nevét az àllomási peronra, (vasutasok vagyunk)pedig a fônökség ilyenért öl, az pedig nem aztmondja hogy hú tüntesd el mert ezért én kapok majd, hanem lefényképezi és felteszi faca-re hogy öt a kollegaja hogy szereti. Szoval szeretek ökörködni, hülyéskedni, de akivel úgy érzem hogy nem vagyok elég "közel" miért engedi meg ezt magànak? utàna meg még en vagyok nyuszilelkü
2019. aug. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!