Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Történelem alapszak hol...

Történelem alapszak hol tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
McDonaldsban.
2019. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom miért mindenki a Mekdonelcel jön, amikor ott van pl a kfc is
2019. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
ahol a legtöbb humánnal..meki, burger, kfc, bár ha eléggé motivált vagy akár a Zinghez is bekerülhetsz.
2019. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Tesco, árufeltöltő.
2019. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát az én felettesem is bölcsèszkènt végzett(Aqua parkban dolgozom, ő írja a beosztàst). :D
2019. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A történelem szak nem arra van, hogy valaki abbahagyja az alapszak után és dolgozni akarjon, most ezt viccek kívül mondom. Ha tényleg ez érdekel, akkor tovább kell tanulni. Ha pedig nem érdekel, akkor tényleg nem sok a lehetőség
2019. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Egyébként a Mekiben egész jó karriereket lehet befutni. Nem keresnek ott rosszul.


Amúgy a töri talán a legértelmetlenebb bölcsész szak a filozófia után.

2019. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az alapszak sajnos önmagában nem elég, ha master történelem diplomád lenne, akkor múzeumokban tudnál dolgozni, most eléggé keresettek a történészek is és nem keveset fizetnek, hozzáteszem: magyar átlagban!


Nekem is történelem diplomám lesz, de eleve van két másik végzettségem, a történelem egy kiegészítés.


(Kedves válaszolók! A történelemtudomány egy külön gondolkodás típust ad, egy fajta stratéga stílust, ami kitágítja az elmét. Sok lehetőség van benne, lehet doktorálni is.

Nem hiszem, hogy pont egy történelem szakos fog elveszni a Meki és Burger útvesztőiben. Nem lehet hogy az ismerőseitek egyetem mellett dolgoztak ott? )

2019. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A doktorálás egyetlen dologra jó, három további évet lehet bohóckodni az egyetemen. Meg odakerül a légysza.r a neved elé. (írom úgy hogy az enyém előtt is ott van) Értelmes hasznosítható kutatás még TTK-orvosi vonalon is kevés van. Az egész egy nagy péniszverés. Egyetlen értelme az, hogy kell az egyetemi karrierhez, hogy legyen aki kiképezi a sültkrumpli sütögetők új nemzedékét.
2019. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kinek hogyan jön be, ez olyan, mint az autó vezetés : valaki el sem kezdi, valaki elkezdi bár, de nem érez rá a vezetésre, van akinek meg profin megy.


Attól még, hogy néhány embernek nem sikerül vagy nem jön be (mert mondjuk nem is a szenvedélye az a foglalkozás) attól még másnak sikerül.

Nem szeretem az általánosítást, nem húzható rá egy közhely mindenkire.

Tény néhány régész is munkanélküli, de van a másik véglet, akik mondjuk magyarként Szíriában dolgoznak- hozzá teszem, nem két euróért. Na, ők igazán tesznek le az asztalra.

Szóval a történelem jó szak, de kérdező, alappal tényleg nem igazán mész semmire, esetleg múzeumokban vagy levéltárakban érdemes nézelődni/ kérdezgetni, van-e valami munka.

2019. szept. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!