Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő múlva nem ciki, ha...

Mennyi idő múlva nem ciki, ha még egyszer jelentkezem ugyanahhoz a céghez?

Figyelt kérdés
Még márciusban voltam egy cégnél interjún, akkor sajnos nem kerültem be, de most újfent meghirdették a pozíciót, és gondoltam, megint megpróbálnám.
2019. aug. 25. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam így nemrég, hogy 3 helyen is, ahol eljutottam az utolsó körig, nem engem választottak, de most újra meghirdették ugyanazokat a pozíciókat. Elgondolkoztam ezen én is, de nem jelentkeznék újra. Egyrészt többet nem tudok nyújtani, mint pár hónappal ezelőtt, a fizetési igényem sem lett kevesebb. Nem tudom, nálam ez elvi kérdés, hülyén érezném magam.
2019. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem van nagy "harcos" cimborám! A jelenlegi helyére is harmadjára került be, de volt már olyan cég, ahol vagy ötször keresték egymást, hol a srác küldött CV-t, hol ők hívták fel, csak éppen nem volt aktuális. Nekem is ugyanez a problémám, mint amiket te vázoltál. Annyi, hogy most már azért erősebb a tudásom, mint akkor volt.
2019. aug. 25. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem érzem cikinek egyáltalán, bár eddig még nem fordult elő velem. Ha a legutóbbi próbálkozás óta fejlődtem annyit szakmailag, vagy nyelvtudásban, hogy jobbak legyenek az esélyeim, akkor én is nekifutnék még egyszer. Pályakezdőként nem válogattam, elküldtem olyan helyekre is az önéletrajzom, amelyeknél tudtam, hogy talán túl magas lesz a léc. Ha úgy alakul, nem fogom csak azért kiszelektálni őket, mert egyszer már próbálkoztam ugyanott.
2019. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!