Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért rak mindig olyan helyekr...

Miért rak mindig olyan helyekre a főnököm, ahol párban kell dolgozni és nem önállóan?

Figyelt kérdés

Amióta párban dolgoztam, nem bírtam, hogy folyamatosan kritizálnak, támadnak és volt egy dühkitörésem.


Önállóan viszont nincs velem baj, elégedett a főnök a munkámmal.


Csak azóta mindig párba rak.


2019. aug. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned, felügyeltet a kollégáddal. Vagy más miatt, kérdezd meg, kérd meg, jobban szeretsz egyedül dolgozni.
2019. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgymond be akar törni. Hogy igenis legyél képes csapatban dolgozni. Velem is csináltak ilyet, pszichológiai nevelés célzattal. Mondtam, hogy xy-nal ne tegyen össze, mert nem viselem jól. Csak azért is mindig vele tett össze, össze is zuhantam mentálisan és ez lett az ürügye a kirúgásomnak.

Pedig amúgy mindenki mással tudtam dolgozni, és amúgy is egy másik részen voltam magas szinten betanulva, hogy a speciális megrendeléseket is meg tudtam csinálni.

Viszont volt kollégám, akinél bevált ez a módszer és utána ki tudott jönni mindenkivel.

Embere válogatja.

De szerintem ez rossz módszer.

2019. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma közölte, innentől kezdve egy darabig párban kell dolgoznom, ha nem tetszik mehetek máshová, ahol önállóan dolgozhatok.
2019. aug. 29. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért, hogy tanuld ezen szitukat.
2019. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a cég kàràra vàlik ha nem tudnak együtt dolgozni az emberek

Nalunk olyan volt hogy a fönököm bemutatott egy masik osztalynak ott is kellett lennem par napot segiteni hogy belelassak a munkajukba aztan irany vissza a helyemre es ennyi.

Egyszer kérte a fönök hogy hozzak àt tölük valamilyen doksit es ezek utan (ki.szasbol)nem adtàk nekem oda mondvan hogy nincs jogosultsaguk nekem kiadni nekem atvenni stb, a fönököm csak pislogott (még neki esett rosszul!!)es elkerte ö es tisztan latszott hogy csupan kollektiva problema all mögötte.

Fentröl neki alltak csapatepitö treningeket szervezni amiket végigkinlodtam aztan ilyen emberek közt mert Kötelezö volt

2019. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!