Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyi ingázást vállalnátok...

Ti mennyi ingázást vállalnátok be egy nap? 80-80 km nagyon sok?

Figyelt kérdés

Azaz még több is, mint 160 km egy nap. Szeri nem nem bírnám, aztán nem tudom. De nem találtam semmi mást a közelben, két megyében kerestem.

Mondjuk az sem biztos, hogy erre egyáltalán visszaszólnak. Az sem biztos, sőt. Meg részmunkaidő, szóval legalább nem kellene minden nap mennem. De szerintem többet elköltenék, mint amennyit keresnék, de nem tudom.


Most értettem meg igazán, hogy miért mennek el Ausztriába vagy Budapestre dolgozni az emberek, ez katasztrófa és menekülni kell. Vicc.


2019. aug. 31. 16:16
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Itthon nem fekhetek, semmi esetre sem. Ha ez nem jön be, úgy csinálok, mint A nő a vonaton című filmben.

Mondjuk legalább a bérletet kifizetnék szerintetek? Meg a helyükben, ha van egy közelebb lakó, biztos őt veszik fel.

2019. aug. 31. 16:19
 2/35 anonim ***** válasza:
Voltál már úgy, hogy azért jelentkeztél valahova, mert volt elképzelésed a munkával kapcsolatban, emellett biztos voltál benne, hogy mit akarsz elérni általa?
2019. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Max 10km. 39F
2019. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

#2 Igen, ide is azért jelentkeztem. De pályakezdő vagyok, vagy magam sem tudom már mi. Nagyon vidéken lakom, iskolába is 1 órát buszoztam.


Szerintem egyébként ez szégyen, mert két megyeszékhelyen sem találtam. Ami bőven belül lenne ezen a távon.

2019. aug. 31. 16:32
 5/35 anonim ***** válasza:
A párom 60 éves, és ingázik ennyit, 12 órázik. Ki lehet bírni. Az utazás fizetve van majdnem 100%-ban.
2019. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ah nagyon sok ido.
2019. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért nem akarom, de mit tudok tenni?
2019. aug. 31. 16:39
 8/35 anonim ***** válasza:

Nem a km a lényeg, hanem hogy ezt mennyi idő alatt tudod megtenni. Illetve az sem mindegy, hogy mennyi idő a munka.

Számold ki, hogy mikor kéne reggel elindulni otthonról és mikor érnél haza.

Én jártam úgy dolgozni, hogy 7 órát voltam otthon, azaz kb 5,5 órát aludtam, mert nyilván fürödni, kaját készíteni és a családdal lenni is érdemes.

Ha mondjuk van nettó 13-14 órád otthon, az még jó szerintem, bírható. Ennél alább én nem adnám már.


Általában a bérletet fizetik, vagy legalább a nagy részét.


Viszont hosszú távon szerintem megéri akár elköltözni, menni a munka után. Az időnk a legértékésebb. Én a külföldöt is megpróbálnám, egészen más világ pl Ausztria vagy Németország, Hollandia, Svájc stb..


Amíg ingázol, célszerű nem az ablakon bámulni kifele, hanem mondjuk olvasni/tanulni vagy bárhogyan picit hasznosabban tölteni az időt. Akár sorozat nézés is beleférhet mobilon, fülessel.

Ha már elmegy vagy 3 óra az utazással, akkor csinálj közben valamit szerintem.

2019. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Igen, az NAGYON sok!


És nem, nem vállalnám be.


Volt szerencsém napi 2 órát ingázni anno Pesten és kikészültem, ráment az egészségem, szóval NEM ÉRI MEG!


Persze, mindent ki lehet bírni. Még a koncentrációs tábort is túlélték egyesek....


Na, de így leélni egy életet?!


Semmi életed nem lesz mellette és hiába fogsz keresni, nem lesz erőd elkölteni, aztán költheted majd gyógyszerre.


Szerintem napi max 1 óra (oda-vissza összesen) az, amit értelmesen be lehet vállalni.

2019. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Költözés nem megoldás albérletbe? Sokkal közelebb lenne, és rengeteg időt megspórolnál.
2019. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!