Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kevés a 30 perc szünet 9...

Nem kevés a 30 perc szünet 9 órás munkaprogramhoz?

Figyelt kérdés
A régi munkahelyemen, ahol 9 órát dolgoztam minden nap, reggel volt 10 perc, és délben 20 perc szünet, amit szigorúan be is tartattak. Én mindig úgy éreztem, hogy ez nagyon kevés. Mivel dohányzom, reggel egyáltalán mem volt időm reggelizni, délben pedig tömnöm kellett magam, hogy még legyen időm rá is gyújtani. Nekem ez kicsit olyan munkatábor szerű volt, vagy nem is tudom, nem fura ez a 21-edik században? És nem volt olyan, hogy kilógok egy cigire, vagy bekapok sutyiban egy falatot. Ez csak nekem szerintem "embertelen"?
2019. szept. 4. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

A 21-ik századi ember nem dohányzik!

21-ik századi munkahelyre fel sem vesznek dohányost!

Mondom ezt neked úgy, hogy én is dohányzom.

Ne dohányozz a munkahelyen, mert ha erős dohányos vagy akkor ha óránként adnának 10 perc szünetet az is kevés lenne, ha nem vagy erős dohányos, akkor meg simán ki lehet bírni.

2019. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alletta ***** válasza:
100%

kevésnek kevés, de sok szalag mellett, pénztárban ülőknek sem könnyebb, nincs több ideje.

szerintem igenis embertelen..

2019. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vesznek fel dohányost? Én még olyan munkahelyet nem láttam, ahol ne dohányoznának legalább egy páran.
2019. szept. 4. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Elég gáz, hogy a dohányzást hozod fel érvnek.

Ne dohányozz, és lám, több időd lesz!

2019. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom és dolgoztam ilyen munkahelyen is, amiről írsz. Én ezt érzem igazságosnak. Ahol most vagyok, a dohányosokat kiengedik 1-2 cigire, szüneten kívül, ami kb. 5-10 perc plusz szünetet jelent nekik.
2019. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem is dolgoznék ilyen munkatábor vagy...bölcsőde? Jellegű undorító helyen, ahol állat módjára terelik az igahúzókat.

Hogy képzelik ezt?!

2019. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a gyors étkezés káros! Normális étkezéshez idő kell. Annyi legalább járna a munkás jószágnak.Nagyrészt a munkáltatok betegítik meg az embereket.
2019. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9 óra alatt 30 perc szünet... xD

Én örülök, ha csak 10 órázom, mert általában 12 órázom és 30 perc szünet van egész műszak alatt, egyébként azon kívül még wc-re sem mehetek, mert addig lehet valaki meghal, egyébként is néz a kamera. Én is dohányzom, és ilyenkor kibírom, az a megoldás, megvár munka után is, sőt minden kollégám kibírja.

2019. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem az, mert én is kibírtam, legalább kevesebbet cigiztem. Igazából nem csak a cigi miatt tűnt ez nekem gáznak, de rendesen ki sem tudtam kapcsolni kicsit az agyam, vagy pihentetni a szemem. Ha adtak volna még 20 percet, amit mondjuk bármivel el lehetett volna tölteni, csak dohányzással nem, úgy is jó lett volna. Csak mindent kapkodva kellett csinálni, ennyi. De nem dolgozom már ott szerencsére.
2019. szept. 6. 19:03
 10/10 A kérdező kommentje:
#4 - es, akkor ilyen hozzáállással, ha le akarják rólam húzni a bőrt, az a megoldás, hogy lemondok valamiről? Ilyen alapon ne cigizzek, ne egyek és több időm lesz, levegőt se vegyek, meghalok és nem is fog már számítani a szünet sem. Így gondoltad? Azzal van a baj, aki dohányzik, nem is azzal a se**fejjel, aki embereket dolgoztat potom pénzért, és akiket emberszámba se vesz, igazad van tényleg.
2019. szept. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!