Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztalatok kollektiva...

Tapasztalatok kollektiva miatti felmondasrol, vagy osztalytarsak miatti sulivàltàsrol?

Figyelt kérdés
Van akinek jobb lett ha mondjuk szakmailag imadtad a munkahelyed, vagy azt tanultàl ami lenni akarsz de a kollektiva/oszttarsak miatt bucsut kell intened a pàlyádnak?
2019. szept. 4. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ilyen esetben amikor a céljaidat szolgalja a munkahely/suli, jobb lenyelni a pszichikai terrort a tarsaktol?
2019. szept. 4. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a témával kapcsolatban?
2019. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Probaltam nyitogatni a szàrnyaim interjukra jartam es kiderült ha vàltok megint kezdhetném az aljàn es kezdhetném alulrol a karriert hogy feldolgozzam megint magam uj helyen, anyagilag böven kevesebbet kapnék kezdöbérnek mint amit màr itt kapok. Nem egy interju alapjan mondom.


Magyaràn ha lépek az visszalépésnek minösül. Mint pl valaki elhagyja az orvosi egyetemet es àpolonak àll. Cska ugye munkahelyen nincs olyan hogy x év es ugy is vége.

Mindezt csak mert a kollektiva vagy közeg kegyetlen rossz vagy élhetetlen.


Gözöm sincs mi lenne helyes.

2019. szept. 4. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hatosztályos gimibe mentem, de maga volt a Pokol.

Szerencsére 9.-ben tudtam másik gimire váltani, és minden sokkal jobb lett. Barátságosabb, kedvesebb volt a közösség. Sokkal.

2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De 2. Ott gimit vàltottál gimire.

En a vàltàssal rosszabb helyeket kapnék csak, nagyon ugy nez ki. Nem egy interjun voltam

2019. szept. 4. 19:47
 6/6 A kérdező kommentje:
*2.vàlaszado
2019. szept. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!