Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jó családi cégben...

Szerintetek jó családi cégben dolgozni?

Figyelt kérdés

Nyilván mindennek 2 oldala van.


En családi vállalkozásunkban dolgozok muszájból.

Régebben volt munkahelyem de utána ugyanúgy segítettem amennyit tudtam. Mivel munkahelyi zaklatás miatt inkább eljöttem onnan így a családi vállalkozásban dolgozok mivel kell a segítség.


De ezt nem szeretem muszájból csinálom.

Tény hogy szabadabb és nem csesztet senki, meg magamnak csinálom mégsem motivál. Egyszerűen nem érdekel a szépségipar..


Szuleimet se érdekli hogy nem szeretem, menjek..inkabb nekem adják a pénzt mint egy idegennek..


2019. szept. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

" nem érdekel a szépségipar.."


MLM? Inkább öngyilkos lennék minthogy mlmben dolgozzak

2019. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én imádnék családi vállalkozásban dolgozni, de sajnos nem adatott meg Nekem ilyesmi...

Ha nem tetszik költözz el jó messzire és vállalj más munkát.

2019. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni, akkor tök mindegy, hogy családi cég, vagy nem szerintem. De ha nem szerted, akkor nem éri meg vele vesződni. De ha pedig jó a kapcsolatod a családoddal, és egy olyan családi vállalkozást üzemeltettek, ami érdekel, akkor az tényleg remek, de csak abban az esetben.
2019. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából kozmetikumokat műkörmös kellékeket hajfestéket stb árusítunk. Sok vevő kérdez használattal kapcsolatosan, illetve a mükörmözéssel kapcsolatban amire nem tudok válaszolni, vagy el sem tudja mondani mit akar..Nekem ez kellemetlen h mindig ilyenkor telefonon segítséget kérjek..
2019. szept. 5. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én másképp kerültem családi vállalkozásba. Egy családnak volt egy boltja, ott voltam eladó.


Maga a család élvezte az egészet. Több helyen volt boltjuk és mindegyik családtagnak volt egy "sajátja".


Ahol én voltam, ott az egyik 30+ gyerek volt a felettesem és sok mindennel nem volt képben (néha magával a bolttal kapcsolatban a másik nem családtag beosztott meg én segítettük információval + nem nagyon ismerte a folyamatát a felvételnek, felmondásnak, stb., de a szülei és az élettársa folyamatosan segítették - de ügyesen tanulgatott, fejlődött).


A család egyik tagját se viselte ez meg. Nagyon jól dolgoztak együtt és nem volt köztük konfliktus.


A kollégámat, akiről írtam, zavarta nagyon. Nem volt családtag, így nem igazán tudott változtatni a helyzeten, de nagyon zavarta a felállás, sokat panaszkodott nekem a családról (nekik meg rólam). Inkább ezeket okozták a gondokat.

2019. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párom ilyen családi vállalkozásban dolgozik, szerintem egyáltalán nem egészséges dolog, próbálom lebeszélni róla.

Állandó konfliktusok, személyeskedés, majd munkán kívül a családi programokon is "dolgoznak" és/vagy veszekednek a munka miatt, értelmesen elosztani nem lehet a feladatokat, és a családtagok közül páran hajlamosak úgy beszélni a többiekkel, mint a t@konnyal, mondván hogy "jajj, hát a Béluska az unokaöcsém, úgyse veszi magára".

2019. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is családi vállalkozásban dolgozik, sajnos ugyanazt tudom mondani, mint az előttem hozzászóló.. ugyanez van náluk is. Szerintem sem egészséges. Szeretik egymást nagyon, de na.. munkában azért az ember teljesen más, szerintem, mint a magán vagy családi életben.

nyilván vannak előnyei, de én úgy látom, hogy több a hátránya.


25L

2019. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!