Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki jelen állás...

Van itt olyan aki jelen állás szerint most munkanélküli?

Figyelt kérdés

Miért?

Kor/nemet is írj.

Szeretnél rajta változtatni?

Ha igen hogyan?

Mióta vagy munkanélküli?

Hogy érzed magad?

Jelen állás szerint van valami kilátásban?

Mivel foglalkoztál?

Mivel szeretnél foglalkozni?


2019. szept. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az vagyok.

Mit erdekel a tobbi.

2019. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az vagyok.

A munkahelyemen évekig dolgoztam havi szerződéssel, majd mikor teherbe estem nem kaptam többet.

Szeretnék munkát, de 2 ovis mellett 6 év kihagyással úgy, hogy csak H-P kb 8-16ig vagy ha nem jön ba az oviban alvás esetleg 7-11ig tudnék csak dolgozni úgy marha nehéz találni, pláne hogy a szakmámban kb egész nap dolgozni kellene, du meg pláne... Az egyetlen szinte biztos munkára majdnem egy évet kell várnom...

32N

2019. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# Én is az vagyok, csak érdeklõdöm hogy mások miért azok?
2019. szept. 6. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

30/F


Felmondtam. Őrült sokat dolgoztam az elmúlt 1 évben, kicsit kellemetlenül mert körülöttem mindenki dolgozik. Nem tart el igazából senki, tehát nem kellene. Próbálom ennek a pszichológiáját megértetni magammal, hogy jelenleg feltöltődök és nem csak úgy lazsálok.


Irodai melós voltam, valami teljesen mást szeretnék, vagy ami kicsit szabadabb és nem a géphez vagyok kötve 8 órában.


Most láttam jó állásokat, de még szerintem szeptemberben nem szeretnék/tudok/akarok dolgozni.

2019. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén.

Szülés előtti munkahelyem bezárt. Mikor a lányom ovis lett, akkor irodai közmunkára sikerült bekerülni, ahol közel 3,5 évet töltöttem, míg a munkaügyi úgy döntött, hogy x végzettségű embereket nem enged a következő programra, hiába kérte a cég. Mivel jelenleg nekem se mindegy a munkaidő a gyerek miatt, a suli 7-től van, vinni nem tudja más, az így is gyér választék még gyérebb. Tegnap voltam a munkaügyiben, az ügyintéző is megállapította, hogy elég silány az álláskínálat, tanfolyam se várható, idén még nem indult egy se. Jelenleg elég kilátásban a helyzet.

2019. szept. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!