Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeség lenne azért munkahely...

Hülyeség lenne azért munkahelyet váltani, mert a mostaniban már nem érzek szakmai fejlődési lehetőséget, és 40-ből 20 órát unatkozom/netezgetek, annyira nincs dolgom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 14:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Irodai munka, és ugyanilyenre váltanék, csak nagyobb céghez mennék, több pörgéssel.
2019. szept. 10. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hülyeség, én is váltottam már ezért. Most nálunk is laposabb időszak van, ezért is érek rá itt lógni, de a munkám része, sokkal több a pörgős időszak, mint a nyugis és érzem, hogy tudok fejlődni, újat tanulni, vannak szellemi kihívásaim. Amint kifogynak, le fogok lépni, nekem nagyon fontos, hogy folyamatosan fejlődjek, akármit csinálok.
2019. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, sokan ezért váltanak


én is hasonló helyzetben vagyok, de én most kihasználom a nyugit és a napi 5-8 órámat amit bent töltök azt hasznosan próbálom eltölteni, kisebb-nagyobb sikerrel :)


tanulhatsz bent, vagy ha olyan a hobbid foglalkozhatsz azzal is a szabadidődben

2019. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! Legalább is ezért az indokért kizárólagosa nem érné meg szerintem. Nekem is volt ilyen, azóta is visszasírom azt a munkahelyet csak ugye oda visszamenni már nem lehet! Elég cink is lenne, ne azt nézd hogy unatkozol. Azt nézd, hogy biztos állásod van ahol nem idegesít senki! Kényelmesen elvagy. Ha munkahelyet váltasz kitudja hová kerülsz, talán majd kikezdenek maguknak mert új vagy. Lenéznek, szimplán csak hülyének néznek vagy veled akarnak mindent megcsináltatni, lejáratnak a főnök előtt, learatják helyetted a babérokat és még sorolhatnám. Persze lehet nem így lesz, megvan a másik véglet is. Viszont a biztos helyért, ami alapvetően jó én nem tenném kockára ezt!

A munkahelyen nem a munka a legnagyobb ellenséged, hanem a kollégák a közeg! Ha bekerülsz egy szar közegbe megette a fene, én sajnos már tapasztaltam ilyet.

2019. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A matek számít, hogy anyagilag jobb lesz-e.
2023. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!