Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Az ember szìvesebben dolgozik olyan helyen, ahol a barátai is ott vannak?

szept. 11. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos sok ilyen ember van, én nem tartozom közéjük. Szeretem teljesen külön választani a munkahelyem a magánéletemtől. Jól kijövök a kollégáimmal, kedvelem őket, de nem akarok a barátjuk lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 17:34 Privát üzenet
Nem. Inkább az számít nekem, hogy milyen maga a munka. Meg fura is lenne, hogy a magánélet és a munka így összefolyik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 17:36 Privát üzenet
Semmiképpen. Csak rosszul sülhet el. Munka után nagyon fontosak. Munka közben csak vitát szülne. Pláne, ha az egyik magasabb beosztásban van. Felejtős.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 11. 17:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a lányomnak két nevet adok de ő nem az elsőt hanem a második nevét használja szívesebben akkor használhatja a másodikat inkább? írásba pedig úgy kell írnia majd, ahogy én adtam?
Ezek közül ha választanotok kéne, (és csak ezek közül lehet választani), melyik világban élnétek szívesebben és miért? Melyik a jobb szerintetek?
Ez mennyire normális, hogy néha szívesebben lennék állat, mint ember?
Sikerorientált teljesítménymotivációjú ember mit választ szívesebben? Feladatot vagy problémát?
Mennyire vagy tarsasagi ember? Vagy inkabb szivesebben vagy egyedul?
Mi lennél szívesebben? Olyan gazdag, hogy nem kellene foglalkoznod a pénzkereséssel, vagy olyan ember, akire mások úgy gondolnak, hogy szükség idején a legtöbbet segítette nekik?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!