Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjú kérdés?

Állásinterjú kérdés?

Figyelt kérdés

Jelenleg több helyről is várok visszajelzést állás ügyben.

Pénteken hívott is egy hölgy, hogy ezen a héten Szombaton kellene mennem egy interjúra, de délután. Nincs sok tapasztalatom benne, a hölgy pluszban el is küldte SMS - Ben a címet, de utána néztem, abban az utcában nem is írja, hogy lenne ilyen bolt és a térképen sem mutatja (attól még lehet hogy van, de félek, nem - e árverés.).

Illetve mondták többen is, szombaton nem igazán dolgoznak a hr-esek, meg nem "szokás" interjúztatni.

Valakinek van ebben tapasztalata?


2019. szept. 16. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most én is elcsodálkoztam, hogy szombaton van az interjú, de írtak mr a GYIK-n olyat, hogy valakit azt hiszem este hat környékére rendeltek be.


Gondolom a beosztás szerint vannak úgy ott vagy úgy akarják rendezni az interjúkat, hogy, aki épp dolgozik, ne kelljen, hogy a munkából hiányozzon emiatt.

2019. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy elég nagy boltról van szó, ami tudtommal estig nyitva van Szombat Vasárnap is.

És az a furcsa, hogy 3 bolt van az adott üzletláncból, és ahova mennem kell, nem tudok olyanról, hogy lenne ilyen üzlet


Egy kérdés.

Egy nagy multi cég arculata külsőleg mindenhol egyforma?

2019. szept. 16. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy sima bolt, akkor nincs HR-es. Tulaj van, aki esélyesen épp akkor ér rá, meg van ott. De szombatig még rengeteg idő van, kerülj arra, és mérd fel a terepet.
2019. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :).

Én is erre gondoltam.

Egy multiról van szó, én is arra gondoltam, hogy aki hívott, ő fog majd interjúztatni.

2019. szept. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!