Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök kész idegbeteg,...

A főnök kész idegbeteg, hogyan lehetne leállítani?

Figyelt kérdés

Már odáig fajult, hogy “qrva i b+ ezik” ha egy deszkát nem oda teszünk ahaova kell.


Több tonnát mozgatunk át egy nap kézzel és hulla fáradtak vagyunk a nap végére.


Már néztem más munkát is.


2019. szept. 18. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
köszi az infót
2019. szept. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Senkinek nem vagy köteles eltűrni, hogy úgy beszéljen veled, mint egy kutyával. Nyugodtan mondd meg neki, normális hangnemben, hogy fontos neked a munka és megteszel minden tőled telhetőt, ha nem elégedett a munkáddal, akkor rúgjon ki, de ne beszéljen így veled, mert ez csak hátráltat téged a munkádban. Szerintem egy normális főnökkel ezt meg lehet értetni.

Ha viszont erre is csak idegből reagál vagy sértegetni kezd, csúnyán beszélni, akkor én a helyedben mennék. Persze nekem elég magas az önérzetem. Nemigen tűrném, hogy bárki idegbetegeskedjen velem meg elhordjon mindennek miközben én mindent megteszek. Persze ez annak is függvénye, hogy mennyire kell neked jelenleg a pénz esetleg ilyen áron is. De ha nem változna a helyzet akkor én a helyedben új állás után néznék, olyan után ahol megbecsülik a munkámat.

2019. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
46%
#2: +1
2019. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: 90%, hogy a kérdésben szereplő főnök erre azt reagálná, hogy "Ha nem tetszik, el lehet menni! Százan döngetik a kaput a helyedért!".
2019. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Próbáltad nyakon önteni egy vödör hideg vízzel? Meglepően hatásos. Hisztis kisgyerekkel is azt szokták csinálni.
2019. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Aztán kirúgják fegyelmivel, aminek híre megy, és vért kell izzadnia, hogy találjon egy helyet, ahova felveszik. Sose értettem az ilyen "Verd pofán!" meg "Öntsd le valamivel!"-tanácsokat.
2019. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mióta jött két új tag azóta csesztett a fia meg másnap rátesz egy lapáttal.


Már a 4 hete kapjuk az ívet általában a hét elején.


Nem igaz nem tudjuk stb.


De Pénteken 80% megmondom neki,hogy írja meg a papírt és Októbertől ne számítson rám.


De ezzel rácsesz, mert egy ember kiesik és vele az ő bevétele, mást meg nem fog találni.

2019. szept. 18. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szar főnököknek előbb-utóbb híre megy és nem fog dolgozni nála a kutya se, max.a legalja, azrán majd ugathat, lesz oka rá.

Nyilván egy tipikus vállalkozó, hagyd ott a fenébe, annyit nem ér. Gondolom szarul is fizet. A vízzel leöntés tényleg ráférne. Hátha sokkot kap az idegtől és pár órára kidől, ugyanez bekövetkezhet akkor is, ha valamit direktbe jól elcseszel, akkor lehet hogy még fel is mond ő maga és azzal sem kell vesződnöd legalább.

2019. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!