Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Abszolút jókat hallottam...

Abszolút jókat hallottam arról, hogy a multiknál nagyon megbecsülik a dolgozókat, mint szakmailag, mint emberileg. Hogyan jelentkezhetek dolgozni egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

MinD szakmailag, minD emberileg.

Beadsz egy önéletrajzot, egy motivációs levelet, és megjelölöd a kívánt munkakört, amire jelentkezel.

2019. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem téged nagyon átb..tak.


A testvérem nem rég hagyta ott a munkahelyét ő is egy multi cégnél dolgozott, ebben az országban sehol nem becsülik meg igazán az embert ezt biztosra veheted.


Azóta már külföldön van egy másik multi cégnél, ahol születésnapja alkalmából telle rakták lufikkal az irodáját stb. Magyarországon még annyit sem mondtak neki soha, hogy rohadj meg! :D

2019. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy keresgélsz és egy felbukkanó álláshirdetésre jelentkezel.


Vagy felkeresed egy ismerősöd, aki ott dolgozik, hogy a HR-re tudná e továbbítani az önéletrajzod.


Sok multinál van egy program, amiben, ha beküldöd az ismerősöd önéletrajzát és felveszik és letölti a próbaidőt, kapsz x Ft-ot.


Én fent vagyok Linkedinen (bár már nem akarok váltani) és orrba-szájba küldik az álláslehetőségeket, szóval esetleg ott is kipróbálhatod.

2019. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon a multi a sátán, a magyar munkaadó is, patthelyzet. Azt becsülik meg aki letesz valamit az asztalra. Kint azért becsülik meg jobban, mert fele annyiért csinálja.
2019. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább azt elárulnád, hogy milyen képesítéseid vannak, mihez értesz? Mert elmehetsz multihoz is napi 12 órázni egy szalag mellé.


Én szoftverfejlesztőként csak és kizárólag multinál dolgoznék. Nekik van meg a hátterük a normális munkafolyamatokra, a minőségbiztosításra és a munkahely stabilitására, de tény, multik között is nagyon sok a legalja (T-Systems például).

2019. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg emberrel találkozom, aki multicégnél dolgozik.

Nos, megfizetik őket rendesen, és általában a törvény szerinti jogaikat megadják. Ennyiből tényleg jobb munkáltatók, mint egy átlagos magyar vállalkozó.

De nagyon érződött mindenhol, hogy egyetlen fillért sem adnak szívjóságból. Minden úgy van kitalálva, hogy a dolgozó munkaerejét tökéletesen kihasználják. Mintha beszélő szerszámok lennének, különösen a sori dolgozók.


Győrben pl. fogalom az Audi gyár. Messze a legjobban fizető gyár az egész városban. Nekem sok ismerősöm van onnan. Nyilván jól keresnek. De egyikkel se cserélnék.


Szóval van, akinek bejön ez, van akinek nem.

Ha te szeretnél ilyen helyen dolgozni, akkor figyeld a cégek álláshirdetéseit, és ami passzol rád, arra jelentkezz.

2019. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Mit értesz multi alatt?

A teszkót, vagy a mondjuk az Ibéemet?

2019. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!