Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz ha nem jelenek meg a...

Mi lesz ha nem jelenek meg a munkaügyibe?

Figyelt kérdés
Be vagyok regisztrálva munkaügyi központba (Szabolcs megye). Ebben a hónapban költöztem Budapestre, Szeptember 25.-én kellene mennem jelentkezni a munkaügyibe.Jövőhéten állás interjúra is megyek.Ha nem jelenek meg a munkaügyibe és törölnek a nyílván tartásból attól még dolgozhatok? Van valamilyen befolyással arra hogy dolgozzak?

2019. szept. 21. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem úgy töröltek, hogy be sem írták mikor jelenjek meg, héten kaptam egy levelet, hogy töröltek.. szóval gondolom ha be vagy írva akkor 110%, hogy kivesznek és javul a statisztika, egyel kevesebb regisztált álláskereső, Magyarország jobban teljesít. :D
2019. szept. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi értelmét nem látom, semmit nem segítettek, sem állást sem képzést nem ajánlottak, csak be vagyok regisztrálva és ennyi. Egyszer már töröltek holott nem is nekem kellett volna megjelennem hanem anyának, csak a nevünket nézték és engem töröltek ki helyette..
2019. szept. 21. 02:20
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Munkaügyinek kb semmi haszna, s nem igen segítenek.

Viszont mivel nem jelensz meg kizárnak a rendszerből hosszabb ideig nem mehetsz hozzájuk.

Akkor van gáz ha a munkáltatód a munkaügyin keresztül szeretne felvenni 😄

2019. szept. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Akit csak lehet azt törölnek, hogy minél kevesebb munkanélküli legyen a rendszerben.
2019. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

E-mailben is be lehet jelentkezni az adott időpontban, nem kell személyesen megjelenned!

Az egyetlen hátránya annak, ha törölnek, hogyha a munkahelyre, ahova jelentkezel direkt olyat keresnek, aki hosszú ideje regisztrált munkanélküli, mert az ilyen után támogatást kap a cég, és szívesebben veszik fel őket.

Én is jártam úgy, hogy be sem mentem regisztrálni a munkaügyibe, mert feleslegesnek tartottam, aztán amikor felvettek a munkahelyemre, akkor mondták, hogy csak alkalmisként fognak foglalkoztatni egészen addig, amíg nem lesz meg a minimum 6 hónap regisztrációm munkakeresőként. Szóval el kellett mennem a munkaügyi központba regisztrálni, mint munkakereső miután már találtam munkát. LOL Aztán kivárták a fél évet és utána vettek csak fel állandóra.

2019. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az a gond hogy beregisztràl és azonnal csesztetik hogy közmunka, màst nem tudnak csak közmunkàt adni. Ha nem mész törölnek, szóval nehéz azt megoldani hogy te fél évig be legyél oda regisztràlva. Nem úgy van màr mint régen. Szóval én ilyen munkahelyel nem foglalkoznék utolsó, mert lehetetlen az amit kér.
2019. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És e-mail-es jelentkezést hogyan kell? Mert mikor hívtam őket azt mondták hogy ahhoz is bekell menni és hosszú folyamat
2019. szept. 21. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Bemenni be kell, de nem hosszú folyamat, megmondod az ügyintéződnek, hogy e-mailben akarsz ezután jelentkezni, ad egy e-mail címet amin ezt megteheted és ennyi. Az adott napon küldesz arra a címre egy e-mailt az adataiddal és le van tudva a jelentkezés. De ha felhívod az ügyintéződet közvetlenül, lehet telefonon is megadja az e-mail címet.
2019. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!:)
2019. szept. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!