Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érdemes beregisztrált...

Mennyire érdemes beregisztráltatni magam a munkaügyibe?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben összesen kétszer regisztráltattam magam és mind a két alkalommal közmunkára küldtek, amit nem fogadtam el, így ki lettem törölve a rendszerükből. Most megint olyan helyzetben vagyok, hogy nincs munkám, az iskolával meg már végeztem. Eddig semmiben nem segítettek nekem azon a két utcaseprési ajánlaton kívül (érettségim és diplomám van).

Utánanéztem, semmilyen juttatásban nem részesülnék a részükről.

Szerintetek érdemes?



2018. aug. 20. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Én mondom neked hogy nem.

Nekem se segítettek soha semmiben. 1 hónapja nincs munkám megint , megsem fordult a fejembe hogy visszamenjek regisztráltatni magamat, nincs értelme semmi egyszerűen.

Ráadásul több év után olyan szituba vagyok, hogy műteni kéne életembe először és nincs melóhelyem, tp-re se tudok honnan elmenni. Inkább segítséget kérek az orvostól mint a munkaügyitől, aztán mondja már meg valaki végre, hogyan lehet kimászni egy megoldhatatlan több éves szemétládaságból.

2018. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Diplomád van, helyezkedj el!
2018. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: Ezt én is így érzem, ráadásul nincs is olyan ismerősöm, akinek segítettek volna. Anyukámat egyszer régen még mikor kicsi voltam elküldték egy állásinterjúra, ahol anyummal közölték, hogy nem értik mit keresett az állást, amire jelentkezni akar már vagy egy hónapja betöltötték.


2-es: Diplomával sem talál az ember egy pillanat alatt munkát, tudhatnád. Inkább ne írtál volna semmit...

2018. aug. 20. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire,ha nem kapsz pénzt.


Munkát nem fognak adni pláne diplomás lehetőséget.

2018. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp egy gyári munka van, az is jobb, mint az utcaseprés, meg többet is fizet. Menj el valahová, ami nem optimális, amíg nem találsz jobbat, és közben keress tovább.
2018. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen diplomád van? Úgy egyszerűbb lenne elindulni a gondolkodásban. Milyen byelvvizsgáid vannak? Ugyan is nyelv nélkül sehova se kellesz kb.

És számits arra hogy sok helyen a diplomás nem kell mert többet kell fizetni neked mint pl nekem egy okjs szakmásnak. Találkoztam oly logisztikussal aki egyetemről jött de én jobban végeztem a munkáját...mondjuk én 16éves korom óra dolgozom és van pár tapasztalatom szakmában...de akkor is.

2018. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem éveken át ezt játszották, segíts magadon isten is megsegít :D Most meg akkora a baj, hogy 10 napja nincs bennem a gyógyszerem, mert több 10 ezreket nem tudok kifizetni érte és elvan szabadulva a pokol a testembe 2-3 napja, tehát egyértelmű a dokim, aztán tegyenek rokkant nyugdíjba vagy nem tudom mit lehet tenni ilyen esetekbe, hogy egy embernek senki nem ad munkát, vagy csak olyat ami nem tart tovább 1 hónapnál.
2018. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen diplomád van? Ha olyan jo lenne, siman el tudnal helyezkedni. Ha meg nem, a mekiben varnak, a pult masik oldalan majd rendelek egy bigmacet.
2018. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

#2-es vagyok

1,5 nap alatt kaptam új munkát

Ugyan még voltam pár interjún, de az első ajánlat volt a nyerő

Ha értesz valamihez, kapsz munkát

2018. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hú, nem is láttam mennyi válasz érkezett erre a kérdésemre.

Ismét bebizonyosodott, hogy tök feleslegesen tesznek fel itt az emberek kérdéseket, mert a válasz adók nagy többsége - tisztelet a kivételnek - életunt, rosszindulatú, keserű, kárörvendő bunkó. Természetesen akinek nem inge az itt most ne vegye magára.

Köszönöm azoknak, akik igazi tanácsot adtak, akik meg csak fröcsögni jöttek ide azoknak meg üzenem - és itt most különösen annak, aki a bigmacet akarta rendelni tőlem, hogy azt sajna már mástól kell rendelned, mert azóta már sikerült elhelyezkednem, egy jól fizető, biztos állásom van, megszenvedtem érte, de megvan. Biztos nagyon viccesnek hitted magad, mikor leírtad ezt...csak vigyázz, nehogy egy nap olyan helyzetbe kerülj, hogy neked kelljen majd a pult másik végén állnod és egész nap bigmacet gyártanod...nehogy a végén én álljak oda és én rendeljem tőled azt a bigmacet. Ugye milyen vicces lenne? :D

További szép napot, minden segítő és kevésbé segítő kommentelőnek.

Üzenem azoknak, akik még munkát keresnek, hogy sose adják fel semmi sem lehetetlen, az élet nehéz akadályokat állít mindenki elé, de ki kell tartani, nincs más út, csak a harc és a kitartás!

2019. máj. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!