Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek javasoljam ebben...

Szerintetek javasoljam ebben az esetben a főnöknőnek a munkaidő korrekciót?

Figyelt kérdés
Egy étteremben dolgozom és mivel utazom első váltást dolgozom.Az első megbeszélésén mondtam a főnököknek hogy két váltást tudok dolgozni délelőttit és délutánit.Ők ebbe bele is mentek meg munkaerő hiányuk is van.Eleinte délután is dolgoztam hogy rutinra tegyek szert majd a főnöknő úgy döntött vigyem a délelőtti váltást.Nem kértem tőle.A kolléganők vagyis az egyik a másiknak meg tele lehet tömni a fejét újabban próbálnak belekötni dolgokba itt az a gond hogy olyat is állítanak ami valótlan.Pl.hogy nem főztem borsót, sárgarépát és másik részlegről kértek kölcsön ami nem igaz mert érdekes módon másnap reggel azt használtam fel amiről azt állították,hogy nincs meg. Egyrészt nem rossz ez a munkaidő megszoktam a saját előkészületeimet,másrészt néha jó lenne kicsit délután dolgozni de akkor sokszor 9-10 óra a munkaidő ha 8orasat ad úgy rendbe lenne és az utazással együtt az nagyon fárasztó. Vannak más utazók is akik délelőtt dolgoznak de nekik nem szól senki semmit mert nem.ilyen kígyókkal dolgoznak.A főnöknő nem kizárt szívatásból dolgoztatja őket így mert kétszínűek és átlátja a helyzetet.
2019. szept. 22. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

ha neked nem rossz a munkarended akkor ne változtasd meg. Fényképezd le mindig amit megcsináltál és ha legközelebb hazudni próbálnak róla akkor csak dugd az orruk alá.

Semmivel nem lehet jobban leoltani az ilyeneket mintha beégnek egy hazugságukkal mások előtt.

2019. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Be van kamerázva a konyha...nem véletlen nem szól nekem semmit a főnöknő,tud és lát mindent,így tisztában van a munkások munkához való hozzáállásáról is.
2019. szept. 22. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ne süllyedj le a szintükre, nehéz de csak ártanál magadnak. A főnök majd úgyis látja hogy mi a helyzet ha meg nem akkor biztos érzed majd hogy mikor kell váltani
2019. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő látja de nem avatkozik bele ha szólnék akkor határozottan fellépne és olyankor leszoktak nyugodni,mert voltak más részlegen is ilyen gondok a konyhán.Tegnap este állítólag szívatta őket,szerintem ez az eset miatt. A másik dolog engem a főnökök kedvelnek,különösen a főnöknő véd mint az anya tigris nem tudom miért szinte én voltam a legkevésbé beszédes vele.
2019. szept. 22. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért véd.

Mert pontosan tudja, hogy te dolgozol, míg ők áskálódnak.

A lényeg, hogy a főnököd reálisan látja a helyzetet. Ne csinálj semmit, minden rendben van.

2019. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem csinálok semmit majd csinálnak,folytatják.Az igaz,hogy dolgozom és ez szemet szúr nekik,mert már voltak azelőtt figyelmeztezve sz avon katalógus lapozgatása,szünetek miatt.
2019. szept. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!