Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon utàlok dolgozni...

Ha nagyon utàlok dolgozni akkor jobban jàrnék ha inkàbb nem élnék?

Figyelt kérdés
Annyira utàlom mint a szrt. Gondolattól is minden bajom van. Most lehet majd felvesznek gyàrba de belegondolni is rossz hogy mindennapp menjek. Igazàból nem tudok elképzelni olyan munkàt amit szivesen csinàlnék. Most egész életemben szenvedni vsn értelme?? Föleg úgy hogy aprópénzért jól megdolgoztatva. Aztàn úgy is meghalok majd. Akkor nem jàrnék jobban ha màr most nem élnék?? Màs is van igy??

2019. szept. 26. 15:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ràadàsul ha nem vagy okos, akkor véged van hiàba dolgozol, sose lesz semmid. Màrpedig én nem vagyok okos. Àltalànost is szenvedve jàrtam ki.
2019. szept. 26. 15:14
 2/18 nemaRendőrség ***** válasza:
35%
Találj egy hivatást és soha nem kellesz dolgoznod.
2019. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Legyél koldus.
2019. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ez a màsik amit sose értettem, hogy tud valaki csövesként élni?? Mi az értelme?? Inkàbb akkor a halàl.
2019. szept. 26. 15:19
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

" Màs is van igy??"

Igen van így más is. Azok a gyerekek aki képtelenek felnőni.

Olvasd már vissza mit írtál.


Nem szeretsz dolgozni?

Szerinted hányan szeretnek dolgozni? Csak az a kevés akinek a munkája a szenvedélye is. Ha neked nem az akkor utálni fogod. De ha nem dolgozol akkor meg nem lesz miből megélned.


Minden munka szr?

teremts értéket azzal amit szeretsz és azért majd fizetni fognak.


Aprópénzt keresnél?

Miért fizetnének többet? Tanulj, képezd magad és szerezz olyan szakmát amit megfizetnek.


A két szép szemedért senki sem fog eltartani, nem fogsz álommelót kapni amiben még csak dolgozni sem kell. És főleg nem fognak érte top juttatásokat fizetni. Ha ezt hiszed akkor mesevilágban élsz.


"nem jàrnék jobban ha màr most nem élnék?" Ha valami nem tetszik akkor egyből el kell futni? Ez a megoldás? Menekülni minden elől? Ez nem megoldás. Csak gyávaság.


Két szó: Nőlj Fel!

2019. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy más is van így,pl:én.

Olyan szinten gyűlölök dolgozni hogy azt szavakban ki sem lehet fejezni,és napról-napra jobban utálom.Az élet csak pár évig jó,születésünktől hat éves korunkig,addig önfeledten élhetünk boldogan,játék a nagyszülőkkel,első kisbicikli,kiskutya stb..ezután megkezdődik az iskola és ettől a ponttól kezdve kötelezett vagy mindenre,tanulni éveken keresztül,utána pedig dolgozni amíg meg nem döglesz,hébe-hóba bejön néhány örömteli dolog,veszel egy kocsit,egy házat,de azon kívül kínlódások folytonos sorozata.Az ég világon semmi értelme.Most jön hogy adj neki értelmet..de én nem akarok,mert az is erőfeszítésbe,kínlódásba kerül,és én ezt nem akarom,tehát vélenényem szerint ha nem gazdag családba születsz,az élet egy rakás szar.

2019. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En is igy voltam vele, az elozo munkammal, bar en nem utaltam, de nagyon sokat kellett dolgozni, sokszor mar gyomorideggel mentem be hogy minek kell ezt meg miert, de kell a penz. Most lett egy masik munkam, itt alig kell dolgozni aktivan, de itt meg ugy erzem semmit nem dolgozok es haszontalannak erzem magam. Egyik sem jo :/ talan jobb volt amikor halalra dolgoztam magam, sokkal jobban esett a pihenes.
2019. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem keresel olyan hobbit, amiből meglehet élni?


Vannak akik így csinálják, és már fentebb valaki említette is...

Persze arra nem reflektáltál. De hidd csak el nem csak ez a két út van hogy "gyűlöletes munka végzés" vagy "koldus lét".


Van még pár alternatíva...

2019. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, pedig álommelóm van, kevés munka (viszont értéket és élményt adok, álmokat váltok valóra), jó pénz, sok szabadidő, bejárom a világot és ezt mind fizetik.
2019. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy „okosnak” kell lenni, csak érteni kell valamihez, és azt tisztességgel csinlni. Egy jó szakmunkás (villanyszerelő, vizes stb.) simán többet keres manapság már egy átlag bölcsésznél. Múltkor a festés-mázolással foglalkozó ismerős mondta, hogy 400 ezerért nem talál embert, építési vállalkozó ismerős ugyanilyen nagyságrendet mondott a szakmunkásokra (igaz, gondolom, ezt kézbe kapják, nem bejelentve…).
2019. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!