Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nehéz nőkkel együtt...

Nagyon nehéz nőkkel együtt dolgozni, hogyan lehetne a főnökséget/HR-t rábeszélni, hogy inkább férfiakat alkalmazzon?

Figyelt kérdés

A munkahelyen az a feladat, hogy mindenki 100%-osan elvégezze a rábízott feladatot. Egy kis cég vagyunk, de amennyi idióta nővel találkoztam, az már borzalmas.

Havonta 1-2 nap a menstruációjuk miatt képesek olyan lekezelően/bunkón válaszolni, volt már, amikor kerek-perec megmondtam, hogy vagy menjen haza kipihenni a havibaját, vagy fogja vissza magát, mert jelzem a főnökségen.


2019. máj. 21. 08:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az idióta pletykálásukról, Facebookozgatásukról nem is beszélve.
2019. máj. 21. 08:45
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha megkeresed magadnak a tökéletes munkahelyet, ahol csak férfiak vannak.
2019. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem a nőkkel van a probléma, hanem a férfiakkal. Tényleg jobb lenne, ha csak férfiak dolgoznának ott.
2019. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Aligha.


Érdekesmód a munka például az én részemről mindig megvan.

2019. máj. 21. 08:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de átérzem. Persze aki nem volt még ilyen helyzetben, az nem tudja milyen kegyetlen tud lenni. Engem az előző munkahelyemen lelkileg teljesen kicsináltak a kedves női munkatársak. Állandó pletykálás, kibeszélés, egymás fúrása, munka közben folyamatos nevetgélés, facebookozás. Addig sikerült engem is fúrniuk míg kirúgtak onnan, bár jobb is így. Azóta találtam egy sokkal jobb helyet, ahol férfiak a munkatársaim. Senki nem szólogat be, nem gúnyolódik, mindenki csinálja a saját dolgát. Sokszor viccelődnek velem, együtt kajálunk. Ide soha nem jöttem még be gyomorgörccsel.

A főnökséget sehogy nem tudod az általad írt dologra rábeszélni. Max munkahelyet váltasz.

24N

2019. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Operáltasd magad nővé, úgy könnyebben elviseled :D


***


A viccet félretéve; mondj fel. Nem minden nő egy ilyen hiszti-kriszti, akitől nem lehet békésen dolgozni, sőt; keress egy helyet, ahol nem ez van.


Ha most a HR ezt megcsinálja, akkora botrány lenne, hogy olyat a világ nem látott.

2019. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös válaszoló! Ugyanabban a cipőben járunk. 32 éves nő vagyok és táppénzre kényszerültem, mert a kedves "kolleginák" kikészítettek. Amíg ők pletykáltak a teakonyhában, addig harmad magammal beleőrültünk a munkába. És ez csak rosszabb lett mikor egyiküket csoportvezetőnek nevezték ki. Már csak az ostor hiányzott a kezéből. Az elődeim vagy próbaidő alatt felmondtak, vagy ha olyan mazohisták voltak mint mi, akkor táppénzre kényszerültek, aztán felmondtak. Nem tudom még mi lesz a sorsom.


Kedves Kérdező!

Ahogy annyi minden más ez sem csak fekete és fehér. Sok nő el van szállva magától, azt hiszi csak ő körülötte forog a világ. De sokan vagyunk akik dolgozunk becsületesen és általában még is rajtunk csattan az ostor.

Kérlek ne általánosíts.

2019. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem gyárban dolgozva attól volt herótom, amikor a nemükre hivatkozva akartak kibújni egy adott munkarész alól ("Én ezt nő létemre nem fogom csinálni!"). És én voltam a lusta gennyláda, amiért nem viszem helyettük a kétkilós kosarat. De ha mondjuk a fizetésüket lecsökkentik, mert nők, az már nyilván nem tetszett volna nekik.
2019. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőkkel van a baj általánosságban, csak a te munkahelyeden vannak ilyen gyökerek.
2019. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőkkel dolgozok együtt, és kegyetlen! Pedig én is nő vagyok. De az az irigység ami sokszor bennük van. Ha valaki munkaidő letelte előtt 1 percel elmer menni másnap azonnal az orra alá van dörgölve, hogy azt mégis mikor dolgozza le??! Ami teljesen hihetetlen számomra,hogy nem is a főnökök akik számonkérik, hanem a kolleginák. Pletyka az állandóan megy. Mindenki mindenre kíváncsi, aztán mennek és mondják tovább a másiknak, csak éppen másképp. Életvidámnak vagyok, és pozitív, de nap végére úgy érzem magam mintha egy nap alatt 20 évet öregedtem volna. Ezért döntöttem úgy, hogy nem folytatom itt tovább. Ha valahol nem érzi jól magát az ember, akkor lépni kell.
2019. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!