Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon utàlok dolgozni...

Ha nagyon utàlok dolgozni akkor jobban jàrnék ha inkàbb nem élnék?

Figyelt kérdés
Annyira utàlom mint a szrt. Gondolattól is minden bajom van. Most lehet majd felvesznek gyàrba de belegondolni is rossz hogy mindennapp menjek. Igazàból nem tudok elképzelni olyan munkàt amit szivesen csinàlnék. Most egész életemben szenvedni vsn értelme?? Föleg úgy hogy aprópénzért jól megdolgoztatva. Aztàn úgy is meghalok majd. Akkor nem jàrnék jobban ha màr most nem élnék?? Màs is van igy??

2019. szept. 26. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, de én nem a munkát utálom, hanem a munkakörülményeket, a munkatársakat (utálok jópofizni és összezárva lenni egész nap), a kötött munkaidőt, a monotonitást, szóval lehet neked sem magával a dolgozással van igazán bajod, hanem a kötött mókuskerékkel.


Szerintem vállalkoznod kéne, akkor nem lenne időd meghaláson agyalni. Csak van valami, ami érdekel?! :)

2019. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

En ezert kezdtem el szallodat takaritani. Ott legalabb nyugtom volt, nem kellett emberekkel jopofizni, bar most mar azt is utalom.


Azok akik nagy bolcsen azt irtak, hogy tanulj, kepezd magad stb, tudjatok neha van az ugy, hogy nincs lehetoseg ra, nem tamogat senki, szulok se, alberletet meg fizetni kell. Na ebbol prostitualt nehez kiverekedni magad.

2019. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Minden reggel mikor meghallom az ébresztőórát első dolgom elátkozni az egész világot, aztán 20 percig ülök az ágy szélén és azon gondolkozom mennyire fontos nekem a munkám, és mindig arra jutok, hogy nagyon. Voltam egy ideig munkanélküli és szörnyű volt, hogy sokszor nem volt miért kikelnem az ágyból, nem motivált semmi, nem volt pénzem sem, stb. Szerintem az emberek minimum 70%-a utál dolgozni, de muszáj erőt venni magunkon, és a mihaszna embereket senki sem szereti, sőt egyenesen taszítóak.
2019. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Legyél vagyonör. Az menő.
2019. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Borsodban vagy Dél-Baranyában sokan élnek úgy, hogy nem dolgoznak, sőt a szüleiket sem látták dolgozni, egy ismerősöm mesélte, hogy ő sokra vitte, mégis, ha hazamegy, a soron lakó testvérei kiröhögik, hogy minek teper, lám, ők semmit sem dolgoznak. Egy ilyen közösségbe kellene beházasodnod, egész nap ülhetnél a küszöbön, és senki sem piszkálna érte.
2019. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Neked nem "csak" a munkával van gondod, te depressziós vagy. Nincs motivàciód, gondolom családod sincs, nincs aki biztasson és lelket öntsön belèd.

Én is gyűlöltem tanulni, általános, gimi pokol volt minden nap. A szakmàt amit tanultam rühelltem, ott is hagytam 4 év után. Most esti kèpzèsen tanulok munka mellett. A szakmàt amit tanulok szeretem, szeretek bejàrni, az emberekkel sincs bajom. És mielőtt elhelyezkedtem mèrlegeltem, hogy milyen foglalkozàsok érdekelnek. Mindent felírtam, kb 20 foglalkozàst. Ezután elkezdtem keresgèlni és találtam olyan munkát ami érdekelt is, kiküldtek egy tanfolyamra, elvègeztem és abban dolgozom most. Élvezem, kicsit unalmas, de nem rossz, azonban hamarosan lehet, hogy abban fogok dolgozni amit most tanulok, legalábbis mester mellett. Még ezen gondolkozom egyelőre.

Te is mérlegeld mi érdekel, én is mehettem volna gyárba, de nem tettem, tudom hogy nem bírnám. Van kiút. 2 okj ingyenes még egyelőre estin is. Nem lehetsz buta annyira, mint leírtad, hiszen helyesen írsz, ami már egy jó dolog, egy egyszerű szakmàt simán kitanulhatsz részmunkaidő mellett.

2019. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kössd össze a cselekvést egy jó gondolattal/kivánsággal. A munkafolyamat ismétlődő részét egy jókívánsággal, ami másnak segít. Ezt akkor csinálom, amikor már kegyetlenül unom, pénteken nagyon lassan megy az idő.
2019. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondok mást: akkor is egyik pillanatról a másikra sz-rrá válhat az életed, ha szereted a szakmád/munkád/amit csinálsz etc.

Én így jártam, nagyon érdekel(t) több szakma, elkezdtem ezeket kitanulni, magamat, a személyiségemet fejleszteni. Ez még sikerült is...

Aztán puff! Epilepszia. Kb mindenre, ami lázba hozott, alkalmatlan lettem. Most igazán mit kezdjek magammal? Minek élek? Nem tudom.

F

2019. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!