Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 25 es 19 évesek kozott tényleg...

25 es 19 évesek kozott tényleg ekkora a szakadék vagy csak másmilyem közegböl jöttunk?

Figyelt kérdés
Van ket 19eves kolleganőm akikkel ha egy légtérbe vagyok megörülök! A szóhasznalataiktol,a tinis “most szabadultam az iskolapadbol” stilusuktol és a röhögcséléseiken a semmin. Ez a korosztaly miatt lenne? En is ilyen lehettem ennyi idosen csak nem tunt fel vagy csak más közegből jöttunk?
2019. szept. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Elataláltad.

Te 25 évesen jó esetben minden téren éretteb és tapasztaltabb lehetsz, mint ők. Bár az is igaz, hogy a f@*szfogásban ők vezethetnek, hisz simán bárkivel elmennek, de ezt ne bánd.

2019. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

1eske nagyon frusztrált.

Én 24 vagyok most, de tisztán emlékszem, hogy 19 évesen kaptam meg az első munkám és jó pár idősebb, akár sokkal idősebb kollégánál is érettebb, felelősségteljesebb voltam. Nem általánosíthatsz, hogy minden x éves ilyen és olyan, minden ember más. De gondolom csinálhat bármit a lány, te ki vagy éleződve minden mozdulatára.

2019. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább a háttér számít, mint ez a 6 év. Persze annyi alapja van, hogy te tapasztaltabb lehetsz abban az adott munkában, de ez meg nem korfüggő, mert ha most odakerülne egy veled egykorú például, akkor neki is új lenne a helyzet, szóval nála is tapasztaltabb lennél esetleg.


Ettől függetlenül nem lehet általánosítani. Én 21 vagyok, de most kezdtem el az egyetemet, a csoporttársaim nagy része most jött gimiből, 19 évesek szintén. Töménytelen mennyiségű smiley-tól, amit ők használnak, herótom van, de ugyanígy a hozzáállásuk is zavar, hogy minden óra után kb. azt mondják, hogy nagyon rossz volt, szerintem pedig érdekes, hisz azért jöttem erre a szakra, mert érdekel. Amit mondani akarok, az az, hogy én ezeket a problémákat nem annak 2-3 év korülönbséget tulajdonítom, mert 19 évesen sem voltam ilyen, sőt, 15 évesen sem rinyáltam ennyit. Mindenképp inkább érettség kérdése. Van, aki 25 évesen is egy vihorászós tinire hasonlít.

2019. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy a szakadék, igen.

Én most kezdtem az egyetemet 23 évesen, a többiek 19-21 évesek átlagban.

Minden baromságot a csoportos fb chaten tárgyalnak ki, "a tanár az órán..." memeket küldözgetnek, minden nap buli, pia.

Viselkedni nem tudnak, a suttogás fogalmát nem ismerik, normál hangerőben beszél mind az órán. Szünetekben vonyítanak, visítanak, viháncolnak mint az elmebetegek. Min? Csináltak egy selfiet állatos füllel. Nagyon poén. 10 percig szakadnak a röhögéstől.

Órán egyfolytában selfiezgetés és kuncogás...

Idétlenek nagyon, olyan érzés mintha újra általános iskolában lennék..mondjuk talán még ott se voltak ilyen idióták a gyerekek.

2019. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!