Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még normális emberek?

Vannak még normális emberek?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó típus vagyok, nincsenek barátaim. Sokfelé próbáltam ismerkedni, de mindenhol csak a felszínességet látom, semmi mélyebb, valós érzelem. Minden lánynak csak az számít hogy hogy néznek ki, és hogy hány fiúnak kelletik magukat egyszerre, már 13 évesen megdöntötték őket többen is, annyi vakolat van rajtuk, hogy csoda hogy elbírják.


A fiúk minden lányt meg akarnak fektetni, de kapcsolatot nem akarnak, a mostani férfiideál pedig az lett, aki 50 kiló vaságyastól, úgy néz ki és úgy öltözködik mint egy hajléktalan nő, káromkodik mint egy utolsó Kocsis és szedi a szemöldökét-is.


Írni egyik tini sem tud, elvárják hogy a szüleik eltartsák őket, de dolgozni egyik sem akar, és még nekik áll feljebb ha valaki helyreteszi őket. Mindegyik dohányzik, iszik, drogozik, és ettől érzi magát “menőnek”.


A kivételektől bocsánatot kérek, ne vegyék magukra az olvasottakat -de megjegyzem, eddig egy “kivétellel” sem találkoztam.


15/L



2017. nov. 6. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen vannak, de még fiatal vagy ennyire kiábrándultnak lenni. Még ráérsz öt évig ezzel kapcsolatban.
2017. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, itt vagyok :D 15/l
2017. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Barátkozunk? Végre egy normális lány :)
2017. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen vannak,hiddel:)

24/L

2017. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Röviden magamról:

Sose akartam lányt csak megfektetni, és ezentúl se lesz másképp, legkevésbé se vonz a dolog. Egy barátnő már annál inkább.

80kg vagyok, sportos/izmos, de mondjuk kocka hasam pont nincs mint az 50 kilósaknak.

Öltözködésem tök átlagos, általában farmer és átlagos póló, néha esetleg bőrdzseki, és ennyi.

Káromkodni valamenyit szoktam mint minden ember, de bőven nem minden mondatom abból áll.

Szemöldökszedés? Sose gondoltam még rá, hogy hasonlót kéne csináljak.

Írni, hogy tudok-e, azt döntsd el te, a munkáról meg annyit, hogy suli mellett épp munkát keresek ezerrel.

Nem dohányzom, nem drogozom, inni megiszok heti 1-2 sört és ennyi.

És ezek mellett bár az kifejezetten menő nem vagyok, azért elismert tagja vagyok a körülöttem lévő táraságnak (pl osztálytársak), szóval azért nem vagyok egy nagyon csendes típus, talán csak új emberekkel vagyok kicsit visszahúzódó.

Ha gondolod, beszélhetünk, nekem kifejezetten tetszik a véleményed :)

2017. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akadnak, de ne a tizenéves korosztályt vedd alapul mert ott még arányaiban kisebb az aki nem csak egy a sorban.
2017. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves #6

Véleményem szerint a felnőtt emberek is olyanok mint a birkák, mennek egy adott személy után, csak az a gond hogy azt sem tudják hogy hova és merre. És szomorú hogy nem is érdekli őket.

2017. nov. 7. 06:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a normális? A te nézőpontod? Amit leírsz az nem igaz, csak gondolom a te társaságodra jellemző, de valójában ez sajnos a korosztályodra jellemző gyakori, de nem általános(remélem). Lépj túl a dolgon ne foglalkozz a dolgaikkal, hidd el pár év múlva ők lesznek akik téged irigyelnek. :D (ők fognak a mekiben segíthetek kitűzövel kiszolgálni, túl a sokadik terhességmegszakításon esetleg egy szar házasságban egy agresszív férjjel értelmetlen és kilátástalan jövőképpel) Neked nem kell nekik megfelelni!
2017. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Azett vannak normális emberek , majd találsz és meg ráérsz bőven....
2017. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!