Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjak fel próbaidő...

Hogyan mondjak fel próbaidő alatt? Kinek kell jelezni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A fonokodnek.
2019. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helytől függ, de általában közvetlen felettesnek.
2019. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy én egyszer mondtam fel próbaidő alatt és a HR-re mentem, de csak azért, mert a főnök bent volt a helyen, ahova kísérővel tudtam volna csak bemenni, biztonsági ellenőrzéssel plusz aznapra be se voltam osztva, a HR pedig kint volt az épület főterén, szóval, gondoltam, nem komplikálom az életem. Bementem, leadtam az egyenruhámat, mondtam felmondok és felhívták az egyik feletest, hogy jöjjön oda.


Ezen kívül, ahol felmondtam, ott a közvetlen felettesnek szóltam.

2019. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen felettesnek kell szólni, vagy HR. Én is dettó ugyanúgy csináltam, mint az előző. Nem voltam műszakba, nem is öltöztem be, hogy lemenjek az üzembe a főnökhöz, mert akkor kicsúszok az időből, a HR elmegy, és én a próbaidő utolsó napján mondtam fel. Mondtam nekik, mikor felhívták a belső telefonon a felettesem, h hívják fel, de nem is akart feljönni. Úgyhogy örülök is, hogy nem hozzá mentem
2019. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!