Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan munkahelyen,...

Dolgoznál olyan munkahelyen, ahol az illemhely kulcsát, mindig a főnöktől kell elkérni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen; magamnak mindig odaadnám.
2019. nov. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Neeeeeeemárr
2019. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján nekem nem lenne szimpatikus, mert ha a mosdóhasználatot is ellenőrzi a főnök, akkor biztos más téren is hasonló hóbortjai lehetnek.

Én is sokszor járok mosdóba, és nem azért, hogy ott töltsem a munkaidőm felét, hanem valóban használnom kell a mosdót, engem kellemetlenül érintene, ha minden egyes alkalommal be kell jelentenem főnöknek, hogy pisilnem kell...

2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nektek legalább van szolgálati mellékhelyisèg, nálunk is van, de senki nem tudja hol a kulcs, még a főnökök se látták soha. :D Így arra a retkes, büdös wc-re járunk ahova a vendègek. Van, hogy mellè van szarva, vagy körbe van hugyozva, esetleg mindkettő.
2019. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!