Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok dolgozni és utálom az...

Utálok dolgozni és utálom az embereket. Milyen állást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok, rengeteg féle munkahelyem volt már. Használható végzettségem az érettségi, és angol nyelv. Közepes fizikai megterhelés ideális, utálok egész nap egy asztalnál ülni. Mivel utálok dolgozni, minél kisebb felelősséggel járó munkát szeretnék, viszont a fizetés 200ezer Ft felett kellene, hogy legyen. Emberekkel nem akarok foglalkozni, beszélgetni, stb, kollégákkal sem nagyon. Komoly a kérdésem, úgyhogy a hülye válaszokkal kíméljetek! Köszönöm.

2019. okt. 1. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Kamionos,fuvarozó,beszállító
2019. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem, hogy jogsim sincs.
2019. okt. 1. 11:04
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Legyél teremőr múzeumban. Közel 200-at keresnek. Csak unalmas.
2019. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Biztonsagi or tenyleg jo. Epitkezesekre is keresnek nem csak aruhazba
2019. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
ejszakai őr.
2019. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért valamit kelljen csinálni. Nem azt mondom, hogy semmit ne kelljen, csak annyira nem érdekel a munka már, hogy az már művészet. Nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni magamban.

Valami szerelés (nem lélekölő gyártósor), vagy barkácsolás, berendezés megfelelne. Volt egy melóm művházban, ahol a műszaki berendezést kellett biztosítani rendezvényekre, az jobb volt, de jelenleg vissza sem írnak ilyen helyekről.

Esetleg valami karbantartó meló? Kézügyességem van, használok szerszámokat, mondhatom, hogy értek az ilyesmihez, de nincs műszaki végzettségem, sem érvényesíthető tapasztalatom. OKJ sulin gondolkodtam, de igazán pénzem sincs rá. Van már egy Rendszergazda okj-m, de az felejtős. Ja igen, számítástechnikában sem vagyok túl béna.

2019. okt. 1. 11:19
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Van még esetleg még valami speciális igényed, amiről tudunk kellene??
2019. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik, ne reagálj. Részben ezért utálom az embereket. Szerintem leírom, hogy mik az elképzeléseim, hogy ha valaki segíteni akar, nem? Bocs, ha téged zavar...
2019. okt. 1. 11:31
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Órás, vadász, fazekas, kézműves, könyvtáros (üresek a könyvtárak!) szabó, ékszerész, és néhány külföldi: világítótoronyőr, gyöngyhalász.
2019. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Könyvtári állásokat megnézem néha, de egyetemi végzettség kell oda. Órás is okj. Köszönöm az ötleteket amúgy.
2019. okt. 1. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!