Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok dolgozni és utálom az...

Utálok dolgozni és utálom az embereket. Milyen állást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok, rengeteg féle munkahelyem volt már. Használható végzettségem az érettségi, és angol nyelv. Közepes fizikai megterhelés ideális, utálok egész nap egy asztalnál ülni. Mivel utálok dolgozni, minél kisebb felelősséggel járó munkát szeretnék, viszont a fizetés 200ezer Ft felett kellene, hogy legyen. Emberekkel nem akarok foglalkozni, beszélgetni, stb, kollégákkal sem nagyon. Komoly a kérdésem, úgyhogy a hülye válaszokkal kíméljetek! Köszönöm.

2019. okt. 1. 10:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Világítótorony őr.
2019. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az embereket, de elviselem őket. Én sem szeretek dolgozni, egész nap heverészni jobb lenne. De abból nem lehet megélni. Így bejárok irodába dolgozni, aztán nem nagyon beszélek senkivel. Lehet azért így élni, csak ne nagyon hangoztasd.
2019. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Raktáros?
2019. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#17-es. Feleségem van és 2 gyerekem, de látom, te nagyon tapasztalt vagy a témában.
2019. okt. 3. 17:13
 25/25 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló paraméterekkel irodában dolgozok. Lélekölő, de megfizetnek. Nem is kell nagyon beszélnem a munkatársakkal, de amúgy szoktam, mert most aranyosak, az előző helyemen nem voltak azok.

Szóval esetleg megpróbálhatnád.

Éjszakai recis még, ami eszembe jut. Néha feleveszed a telót, viszel fel wc papírt és ennyi.

2019. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!