Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon régóta munkanélküli...

Kpe kérdése:

Nagyon régóta munkanélküli vagyok, mindenhonnan kibukok. Merre induljak, próbálkozzak?

Figyelt kérdés
29 éves srác vagyok, több mint másfél éve munkanélküli. Azóta csak 1-1 napot voltam próbanapokon,de nem feleltem meg. Betanított,gyári összeszerelő,meg konyhai kisegítői munkán voltam,meg földmérőin.Mindegyiknél az volt a baj,hogy lassú voltam,meg béna. Nekem sajnos nem elég 5 perc,hogy megtanuljak egy munkafolyamatot,pár kell kb,hogy menjen a dolog.Az utóbbi pár helyen,ahol voltam elutasítottak,és azt mondták,hogy nekem ez a munka nem való,hanem menjek irodába. Ezt a földmérésnél meg a gyári munkánál mondták. Nem volt rendes munkahelyem: 2 évet voltam közmunkán,3 hónapot irodai adminisztrátor,azóta csak alkalmi,meg próbanapokon voltam bent időnként. Nem tudom,merre próbálkozzak. Unom már,hogy mindenhonnan kibukok ezek miatt. Gondoltam,hogy elmegyek pszichológushoz,hogy adjon tanácsot,hátha azzal többre megyek. A másik probléma,hogy nem bírok nehezeket emelni,50kg vagy nagyobb súly már gondot jelent.Többször posztoltam a facebookon,de az ismerőseim nem tudtak segíteni. Arra gondoltam,hogy inkább ide írok,hátha valaki tudna rajtam segítenei.

2019. okt. 1. 21:28
 1/1 anonim válasza:
Én 19 évesen élem ugyan ezt. Eddig 2 munkahelyem volt de egy hónap után kiléptem mert nem bírtam. Ha valami nem megy én nem tudom erőltetni. 1 éve keresek munkát eddig vagy voltam bent megbeszélni aztán be sem hívtak (pedig úgy volt hogy felvettek) vagy fel sem hívtak, sőt olyan is volt ahova szerettem volna menni de n foglalkoztak velem azóta még 3x láttam,hogy keresnek embert.
2019. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!