Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki munkanélküli?

Van itt olyan aki munkanélküli?

Figyelt kérdés

Miért?

Mire vár?

Mióta?

Kor/nemet is írj.


2019. szept. 18. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Engem sehova nem vesznek fel, nem tudom mire vàrok. Csodàra vagy közmunkàra.
2019. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért nem vesznek fel, próbálkozol?
2019. szept. 18. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Betegség miatt nem bírnám a fizikai munkát, de nincs is rá szükségem. Legális (!!!) ügyeskedéssel több pénzt keresek, mintha gályáznék.

Most is várom a postást a pénzemmel.

8 éve nem voltam munkahelyen.

44/F

2019. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbàlkozom, egyszerûen a HR-esek nem vesznek fel, inkàbb megyek közmunkàra màr elegem van ezekbôl.
2019. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Terhesség miatt megszűnt a munkaviszonyom.

Eddig arra vártam, hogy a kisebb gyerekem elkezdje az ovit, most próbálok olyat keresni ami H-P 7:30-16ig van max - hát eddig nem sikerült.

6 éve vagyok itthon, most kezdtem csak keresni kb 2 hete, jövőhéten elmegyek egy állásbörzére is

32N

2019. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2#Milyen meló az?
2019. szept. 18. 12:52
 7/17 A kérdező kommentje:
3# Miért nem? Esetleg valamilyen okj-képzés nem érdekel?
2019. szept. 18. 12:54
 8/17 A kérdező kommentje:
4#Sok sikert, hajrá :-)
2019. szept. 18. 12:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Saját szakmámba nem vesznek fel szakirányú diplomával.


Ha belírom a cv-be, hogy diplomám van válasz 100%, hogy nem érkezik.


Ha nem írom bele, általában akkor sem válaszolnak. Ha mégis bejutok egy interjúra felerül az a kérdés, hogy mit keresek én itt?. Eddig 1x nem merült csak fel.


Aztán jön a gyerek kérdés.Mivel nincs ezért nem vesznek fel vagy nem terveznek hosszútávra velem(pl.: nem kapsz fontosabb feladatot)mert azthiszik hamarosan bejelentem, hogy terhes vagyok.


Alacsony vagyok, vékonynak számító testalkatom van. Kis mell, ránctalan arc. Ha megjelenek azthiszik gyerek vagyok. Nem vesznek komolyan.


Ha felvesznek olyan állásra, amihez csak érettségi kell, ott fenyegetnek előbb-utóbb. Erre konkrét példát tudnék írni, de nemrég jöttem el arról a munkahelyről, úgyhogy nem teszem.

35N

2019. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tavaly programváltáskor, 2 év után kitettek irodai közmunkáról, a 'magas' végzettségem miatt a munkaügyi nem engedte a folytatást. Kisgyerek mellett a munkaidő ideális volt, és szakmába vágó, csak a fizetés volt alacsony.

Elsősorban adminisztratív munkát keresek (ebben van tapasztalatom, végzettségem), ezeket felénk mostanában szinte alig hirdetnek, egyszerűen nincs hova jelentkezni, ha meg egyszerűbb fizikai munkákra adom be az önéletrajzom, akkor gyorsan jön egy elutasítás, vagy egyáltalán nem reagálnak.

Év elején még eljutottam pár interjúra, de volt, ahol inkább csak rácsodálkoztak, hogy x végzettséggel miért akarok én egyszerű irodai munkát végezni ilyen kevés fizetésért, másutt a fizetési igényem sokallták, hogy nem biztos, hogy tudnak annyit adni, ami a garantált bérminimum volt, mert előtte hallottam nem igen szeretnek ott fizetni, ezért sem mondtam többet, ellenben egyedül kellett volna vinni egy irodát + túlóra.

Munkaügyiben szerettem volna tanfolyamot végezni, de egyenlőre ott sem indult egy sem, az ügyintéző sem biztatott semmi jóval.

2019. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!