Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel együtt járunk be munkahelyre(autóval) . A munkahely nekem 15 ft/km támogatást, ami ugyebár nem túl sok. A kollégámat is bejelentették, mintha autóval járna, így ő is kap 15 ft/km támogatást. Ő ennek azonban csak a felét adja bele a benzinköltségbe. Ezzel a felállással viszont, nekem fizetnem kell a benzinköltség egy részét, kb a negyedét míg ő még keres is rajta. ( a támogatás felét) Szerintetek ez igazságos? Szerintem úgy lenne fair, ha odaadná az egészet. Így neki se kellene fizetnie és nekem se az utazásért.Azonban nem merem felhozni neki, mert a főnök jó barátjáról van szó, és nem akarok konfliktust vállalni emiatt. Nektek mi erről a véleményetek?

2019. okt. 3. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazságos. Nálunk aki így jár, az egyik hetenaz egyik jön kocsi al másik héten a másik és mindketten megspórolják így a felét a pénznek.

De az is jó, amit te mondasz.


De végül is még így is beljebb vagy, mintha egyedül járnál.

2019. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok igazságot tenni, mert nem tudom kinek a verdája, meg azt sem, hogy hányan utaztok.


Mert ha pl. 4-en vagytok és a brenga negyedét fizeted akkor a helyedben szavam se lenne.

2019. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!