Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek miért nem rúgnak...

Szerintetek miért nem rúgnak ki a munkahelyről, ha mindent elrontok és elég egyértelmű, hogy nem nekem való a munka? Mire várnak még?

Figyelt kérdés

Eddig 2 hetet húztam le egy új munkahelyen (próbaidős dolgozóként), de nagyon látszik, hogy semmi érzékem az egészhez, nem is ezen a területen szereztem végzettséget, nem dolgoztam még hasonló munkakörben stb. Nem is értem miért vettek fel egyáltalán, az állásinterjún nem tudtam válaszolni alapvető kérdésekre sem. Tehát lényegében csak kínlódok ott 2 hete, semmihez nem értek, mindent ötször kell elmagyarázni és még akkor is elrontom, már attól tartok nehogy valami komolyabb kárt csináljak.

Szerintetek van ennek bármi értelme? A pénz nyilván jól jön, de nem ezen az áron...nem is értem mi ez az egész. Fel akarok mondani minél hamarabb, de szüleim, rokonaim, ismerőseim szerint várjak még vele...de én csak egy kínszenvedésnek érzek minden egyes napot ott, és minél hamarabb el akarok onnan jönni.


2019. okt. 5. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azért vállaltam el, mert átmeneti megoldásnak jónak tűnt, a bemutatkozáskor és az első napokban csak a legkönnyebb és legegyszerűbb dolgokat mutatták meg, aztán bedobtak a mélyvízbe, hogy csináljak mindent magamtól mint aki ott dolgozik évek óta..
2019. okt. 5. 18:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van másik lehetőséged és tényleg ennyire nem megy, érzed, hogy nem is fog menni és csak szenvedsz akkor hagyd ott.


Az, hogy nem rúgtak ki... Hát ennyiből nem tudom megmondani. Vagy nagyon jófejek vagy munkaerőhiány. Ettől függetlenül ha tényleg szó szerint mindent elrontasz akkor jófejség/munkaerőhiány ide vagy oda előbb utóbb úgyis ki fognak rúgni.

2019. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Te mit gondolsz a témával kapcsolatban?
2019. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű munka?
2019. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult olyasmi a fejemben, hogy nincs elég ember és nem nagyon találnak új munkaerőt, aztán már hozzám hasonló tapasztalatlan kontárokat is felvesznek mondván hátha belejön. De szerintem ez nem kis kockázatot jelent mindkét fél részéről, nem éppen veszélytelen munkahelyről van szó. És nagyon pontosnak is kell lenni, nem lehet hibázni, különbön mehet több napos munka a kukába. Én is úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb biztosan fel fognak mondani, de én sem akarok sokáig maradni. Ráadásul hatalmas lemaradásban vannak a megrendeléseket tekintve, tehát borzalmas így "betanulni", hogy a normál munka kétszeresét kell kapkodva elvégezni szinte minden nap...miközben még sokszor azt se tudom hol vagyok.
2019. okt. 5. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
2# Teljes mértékben egyetértek veled.
2019. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj fel,mert elöbb-utobb kirugnak.
2019. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbaidőn vagy, szóval indoklàs nélkül felmondhatsz, szerintem a próbaidő végén úgyis kirúgnànak.
2019. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!