Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki èjjeli őrkènt...

Ha valaki èjjeli őrkènt dolgozik egy kisebb helyen egyedül, ès betörnek többen akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Agyonverik? Vagy ha nem áll ellent akkor csak lopnak ès mennek? Ès az őr mindenképp fizeti amit elloptak? Mert sok ember ellen esèlye sincs senkinek. Vagy ilyenkor mi a helyes reakció az őr rèszèről?

#őr #éjjel #betörès
2019. okt. 5. 22:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tegnap én is kaptam pont arról a fiókról amit írsz, 19es.

Amikor válaszoltam volna neki, azt írta ki hogy nem tudok neki üzenetet küldeni. Ezek szerint mégse tiltották ki?

2019. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%

én nem ő vagyok csak utálom ha valakire rászállnak 1

2 a kérdésre válaszoljatok. nem halna bele senki egy normális válaszba, de hát a bullying fontosabb. bezzeg a 16 év alattiakat hogy védik egyesek az oldalon...

2019. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
22: Hülye kérdésre csak hülye válaszok jöhetnek. Ha pedig valaki személy szerint kiprovokálta, hogy véglegesen hülyének könyveljék el, az már kérdezhet bármit, csakis hülye válaszokat fog kapni, magának köszönhetően.
2019. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
# 23 nem erről van szó, mi van ha valaki szintén érdeklődk a téma iránt és ezt látja? az oldal nem magát köpi szembe akkor?
2019. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Neked sem tilos írni a moderátoroknak a kérdés törlésének kérvényezése érdekében. Illetve a user kitiltásáért. Már megtették páran, azok a fiókok már mentek a levesbe.

Ugyanilyen kérdést tett már fel már többet is, eleinte kapott értelmes válaszokat de nagyon kár volt. Ott nézelődjön majd a delikvens, akit érdekel majd.

Ezeket a kérdéseket meg ki kéne gyomlálni a bánatba a feltevőjükkel együtt.

2019. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!