Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ha a főnököd hívna messengeren, fogadnád a hívását?

okt. 6. 12:44  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont okt. 6. 12:48 Privát üzenet
Persze, miért ne?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont okt. 6. 12:48 Privát üzenet
Persze, ha elérhető vagyok, Ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis látom, akkor visszacsörgetem, vagy írok neki, de valszeg akkor ő is ír 1-2 sort, hogy miért keresett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont okt. 6. 12:54 Privát üzenet
Igen, biztos nyomós oka van hogy keres. Eddig 5 év alatt egyszer hívott vasárnap, akkor is érthető okokból.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont okt. 6. 13:28 Privát üzenet

Attól függ mikor?

Megtanultam hogy szanadnapkor soha sem veszem fel,hétvégén sem valószínű, hétköznap fel venném ha nem éjszaka hív, attól függ hogy érzem magamat?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont okt. 6. 13:37 Privát üzenet
Csak ha munkanapomon hív.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont okt. 6. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ezek szerint ti munkaidőben interneten elérhetőek vagytok? (A kérdésben a messenger,és saját telón való eléhetőségen van a hangsúly.)

# 7/10Időpont okt. 6. 13:59 Privát üzenet
A telefont fel szoktam venni, ha nem vettem észre, hogy keresett, akkor visszahívom. Mindegy, hogy munkanap van-e. Facebookom van, de nem használom.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont okt. 6. 14:30 Privát üzenet
Igen. Van wifi is rajta, és mobilnet is. Kint van az asztalomon a telefonom napközben, de nem nyomkodom.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont okt. 6. 18:48 Privát üzenet
Nem, egész nap csesztet, nincs kedvem még az otthonomban is a rikàcsolàsàt hallgatni, írja le amit akar, bár mostanában már Messengeren is csesztet, amikor itthon vagyok is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont okt. 8. 12:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálják velem ezt Messengeren? Nagyon rosszul esik
Hogyan lehet valaki a messengeren allandoan aktiv tobb oran keresztul miert mutatja ugy az illetot?
Messengeren hol lehet megnézni azokat az üzeneteket amit olyan embertől kapok aki nem az ismerősöm?
Ti visszaállítjátok messengeren a becenevet miután szakítottatok?
Az egyik új férfi kollégám egyfolytában irkál nekem messengeren. Alig ismerjük egymást, ráadásul a párjával együtt jöttek ide dolgozni. Mégis miért gondolkodik egyfolytában rajtam?
Hogyan fogadnad, ha az egyik diakod bevallana, hogy pszichoterapias kezeles alatt all?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!