Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen körülmények mellett...

Ilyen körülmények mellett maradnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Kis osztrák cégről van szó, 30 fővel. Viszonylag korrektnek mondhatóak. 13-14 havi fizetés, a bér nettó 180 000 + 25 000 utalvány..mindez egy műszakra. Hétvégézés sosincs. Közel is van, és rugalmasak is, de az anyag amivel dolgozunk az szúr, és hordjuk a ruháinkon haza, mert ugye öltöző nincs. (valami üvegvatta szerű szigetelő anyag) 1,5 év alatt meguntam az egészet, és egyre nehezebben járok be emiatt. Mindezek mellett kevésnek érzem a fizetést - noha a környéken talán ez a legkedvezőbb, ha arányaiban nézzük. Érdekelne a véleményetek, hogy véletlenül se hozzak rossz döntést. Köszi.

2019. okt. 6. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy heti 4 nap 9 óra, péntek 4 óra a munkaidő.
2019. okt. 6. 17:30
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdés: jól érzed ott magad?

Nem kell magyarázkodni, meg mentegetőzni. Ha te úgy ítéled meg, hogy nem szívesen töltöd ott az életed felét, akkor nyugodtan válts.

2019. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dicsekedsz.

Amúgy szőreltávolító hengerrel próbálkoztál már?

Ha annyira zavar, még az is játszik, hogy átöltözöl a mosdóban. Tudom, kényelmetlen, de ha ez van...

2019. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Nem igazán.


#3 200 ezres fizetéssel dicsekedni? Hát, nem tudom. :D

2019. okt. 6. 17:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, próbálkoztam a hengerrel, de semmi haszna. Igazából akárhol is öltöznék át, ugyanez lenne, végül is az öltözőnek sem lenne haszna. Mindenki amerre megy, viszi magával, széthordjuk.
2019. okt. 6. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha amúgy elégedett vagy ezzel, miért nem veszel fel a ruhádra valami védőfelszerelést? Lehet kapni ilyen köntösöket amik a kórházakban is vannak, vagy egy esőkabát vagy valami ilyesmi :)

Vagy beszéld meg a főnököddel, hogy nem terveznek-e valamit erre, mert hazaviszed az anyagot.

2019. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Konkrétan ilyen kezeslábasban dolgozok, de ez sem segít. :D

2019. okt. 6. 17:45
 8/9 A kérdező kommentje:
De sajnos tudom, hogy a megoldás csak az lesz, ha váltok, pedig egyébként sajnálnám a helyet egy-két okból.
2019. okt. 6. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészségre valószínű ártalmas. Ehhez képest nem csúcs azért a fizu. Átgondolnám.
2019. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!