Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet fittnek maradni...

Hogy lehet fittnek maradni folyton változó körülmények mellett?

Figyelt kérdés
Nos kicsit irigylem azokat,akik 8-4 ig dolgoznak van egy rutin a napjukban és tudnak tervezni. Pl így könnyebb betartani egy étrendet és edzésekre járni. Na én váltott műszakokban dolgozom és nincs meg az a rendszer se mint a gyárakban hogy ezen a héten reggeles a következőn délutános stb. Hanem szinte össze-vissza ígyis úgyis. Attól függetlenül biztosan van valami módszer arra,hogy ne legyek zsírkoca. Egy hétre előre látom nagyjából mi fog történni. Próbálkoztam kalória számolással az abból a szempontból volt jó,hogy volt egy kontroll annak ellenére is hogy össze-vissza eszek( mindig más időpontokban ugye) Viszont a testemnek nem tetszett ez, az olyan fogyási terveket jobban bírta a szervezetem ahol mondjuk változott hogy egyik nap többet másik nap kevesebbet ettem. Plusz ugye a kalória számolás abból a szempontból gáz,hogy ezt örökké nem lehet csinálni és mivel nincs nálam rendszer meg se tanulom miből mennyit lehet. Súlytartásnál meg tényleg lövésem sincs mit csináljak. A fogyás még egyszerű de valamiért ha nem figyelek oda zabálás lesz belőle úgyis mindegy már alapon közbe lehet el se híztam volna ha tényleg csak akkor eszem amikor éhes vagyok. Egyébként az utolsó 4-5 kiló leadása és a a hosszútávú súlytartás lenne a célom ilyen körülmények között. Akinek van ötlete szívesen fogadom. Köszönöm! :)
2019. szept. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Át kell térni a paleo diétára, mert ott nem kell számolgatni semmit, jóllakásig ehetsz mindenből, amit szabad!
2019. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nehezebb lehet így. Készíts, főzz ételeket előre, hogy mindig legyen mihez nyúlni, ha éhes vagy. Vigyél magaddal a munkahelyedre egészséges ételeket. Minél kevesebb feldolgozott ételt (ilyen a péksüti is) egyél. Ha nem tudsz edzésre járni, biciklizz, sétálj, mozogj többet, otthon is tornázhatsz, súlyzózhatsz, amikor éppen ráérsz.
2019. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Szénhidràtszegény életmóddal semmit sem kell szàmolgatni ha nem akarsz. Bőven elég minimàlis odafigyelés, tudatossàg arra vonatkozóan hogy mit eszel, és akkor eszel amikor megéhezel. Én 3 étkezés +1 nasi mellett sose vagyok éhes, és nagyon könnyű betartani.
2019. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!