Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidőszak alatt ha nem...

Próbaidőszak alatt ha nem megyek be?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem egy cégnél. Első nap be is jelentettek, kaptam munkaszerződést minden. De szinte életem nem lesz ha itt maradok. Reggel fél 8 kor megyek, este fél7-re éerek haza.


Ha én holnap nem megyek be, mi történne?



#próbanap #nem megyek be holnap #szerződés. mi történik
2019. okt. 7. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Semmi. Csinàltam màr ilyet. Hívogatni fognak amig fel nem veszed a mobilt. Te megmondod még sem kell az àllàs és ennyi. Megmondja mikor menj a papírokért.
2019. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj be kezdeskor, h koszonod a lehetoseget, de a tovabbiskban nem elnel vele. Aztan nyugodj meg, massal is elofordul. 🙂
2019. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
De be fogsz menni te is és én is :*
2019. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Annyi gerinced legyen, hogy nem várod meg míg ők keresnek, hívd fel őket, hogy nem kívánsz ott dolgozni
2019. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nyilván szólok nekik, csak megfordult a fejemben. 1. munakanpon vagyok túl, és nagyon de nagyon szokatlan hogy reggeltőle stig ott vagyok bent a casaládomat meg alig látom :(
2019. okt. 7. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Szólj nekik, de halkan megjegyzem, higy azért szerintem érdemes esélyt adni a helynek, mert a másik cég lehet közelebb van de lehet több lesz a túlóra vagy nem lesz szimpi senki. Szerintem elég általános, hogy a sok utazással elmegy az ember egész napja.
2019. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, rengeteg ember így dolgozik. Ez 8 óra+ebédidő. + utazás Budapesten BKK-val, lehet, hogy kocsival több is.

Talán keress másik melóhelyet, mielőtt bedobod a törülközőt.

2019. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De akkor most az a bajod, hogy 1 napra nem akarsz bemenni, vagy nem akarsz ott dolgozni? Ha nem dolgozol ott, akkor nincs semmi baj, keresnek valaki mást helyetted, de arra ne számíts, hogy ha meggondolnád magad, akkor visszafogadnak majd. Ha csak 1 napot akarsz kihagyni, akkor az esetben egy megfelelő és érthető indoklással talán megérti a munkáltató, ha csak úgy szó nélkül lelépsz, azt nem.
2019. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha jelzed, hogy nem szeretnél ott dolgozni, semmi.


Mivel a mu káltató is akármikor elbocsáthat, ha nem jeleznéd se lenne semmi.


Mindkét esetben simán nem lesz már az a munkád és majd valamikor mész a kilépőpapírokért.


Ha csak kell egy nap, hogy magadhoz térj, akkor beszólsz, hogy rosszul lettél.

2019. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mai nap is kegyetlen volt. említettem a vezetőnek, azt mondta várjak még ezzel, hisz 2 nap alatt nem tudom eldönteni hogy mi van... Ezt azért csak én érzem nem? Előző mubnkahelyemen pl 1. nap tök jól éreztem magam. Túlóráról annyit, hogy fix fizetésbe vagyok, hiába maradok tovább nem kapok többet, nincs fizetve a túlóra...
2019. okt. 8. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!